تالار دانش ذوب آهن اصفهان با تجهیزات جدید به بهره برداری رسید
تالار دانش ذوب آهن اصفهان با تجهیزات جدید به بهره برداری رسید
اقتصادوتجارت : تالار دانش مدیریت آموزش و توسعه سرمایه های انسانی در ضلع شرقی طبقه همکف ساختمان این مدیریت، روز شنبه ۱۷ اردیبهشت ماه، افتتاح شد.

در آیین افتتاح این تالار که چند تن از مدیران و سرپرستان شرکت حضور داشتند، احمد سلیمی معاون مالی اقتصادی ذوب آهن اصفهان، گفت: با توجه به وسعت، قابلیت ها و امکانات جدید این تالار، برای دوره های کاربردی و افزایش انگیزه و سطح یادگیری کارکنان شرکت، مکان مناسبی می باشد.

سلیمی در ادامه با اشاره به این که شرکت ها همواره در پی کسب مزیت های رقابتی از طریق توسعه فرهنگ یادگیری هستند، افزود: در مزیت های مربوط به منابع و سرمایه های انسانی، موضوعات دانش، هوشمندی و یادگیری اثربخش از همه مهم تر هستند. در این میان زیر ساخت های سخت افزاری و نرم افزاری خاصی مورد نیاز است که یکی از مهم ترین آن ها ایجاد چنین مکان حرفه ای است که معاونت های ذی ربط ذوب آهن اصفهان با هماهنگی بسیار مناسب، این پروژه را برای بهره مندی کارکنان شرکت اجرا و تکمیل کردند.

معاون مالی و اقتصادی شرکت در پایان نسبت به استفاده بهینه از این تالار به منظور ایجاد تغییر و افزایش اثربخشی فرایندهای آموزشی در شرکت ابراز امیدواری نمود.

بهرام امینی مدیرآموزش و سرمایه های انسانی نیز، گفت: باز سازی و بهینه سازی تالار دانش از اهداف قدیمی این مدیریت بود که با دستور معاون سرمایه های انسانی و توسعه مدیریت شرکت از اواسط سال ۱۳۹۹ آغاز شد و اواخر ۱۴۰۰ به بهره برداری رسید.

وی با اشاره به مراحل نوسازی تالار دانش، افزود: پیش از نوسازی، مشکلات و کاستی های عدیده ای از قبیل نور، سرمایش/گرمایش و تجهیزات نامناسب و … باعث نارضایتی فراگیران می شد که با اصلاح و تکمیل تالار این نابسامانی ها برطرف شد و قابلیت های جدیدی هم از جمله امکانات چند رسانه ای نیز ایجاد شد.

امینی گفت: اکنون این تالار از محیطی جذاب و راحت، امکانات سرمایشی/گرمایشی مناسب، روشنایی چند وجهی، پنجره های دو جداره عایق صدا، دیوارکوب ها و سقف متناسب با معماری شهر اصفهان، میز و صندلی های آموزشی مناسب، سیستم های چند رسانه ای مدرن، شبکه اینترنت پرسرعت و سایر امکانات حرفه ای برخوردار است.