بیمه تعاون همراه با نوآوران صنعت پوشاک در نمایشگاه وی مُد
بیمه تعاون همراه با نوآوران صنعت پوشاک در نمایشگاه وی مُد
اقتصادوتجارت : بیمه تعاون از نخستین رویداد نمایشی مُد، لباس، طراحی و پوشش ایرانی و اسلامی حمایت کرد.

به گزارش اقتصادوتجارت به نقل از روابط عمومی بیمه تعاون، این شرکت از نخستین رویداد نمایشی مُد، لباس، طراحی و پوشش ایرانی و اسلامی که از ۱۷ تا ۱۹ آذرماه در سالن «آسمان زعفرانیه» فرهنگستان هنر برگزار می شود، حمایت می کند.
این رویداد، محلی برای حضور تمامی برندهای مُد و لباس، طراحان لباس، طراحان طلا و جواهر، تولیدکنندگان پوشاک، برندهای فعال در سبک زندگی، طراحان لباس عروس، آتلیه های عکاسی، طراحان اکسسوی، معماران و طراحان لوازم دکوراتیو بوده و هدف از برگزاری آن، تلفیق دو صنعت مُد و پوشاک در کنار یکدیگر است.
شایان ذکر است که حمایت بیمه تعاون از نمایشگاه وی مُد، در راستای تفاهم نامه این شرکت با اتحادیه صنف تولید کنندگان و فروشندگان پوشاک تهران و فعالان حوزه طراحی، مد، لباس و صنایع وابسته است که هدف از آن، رشد و توسعه همکاری‌ها و نیز ارائه خدمات بیمه‌ای بهینه و جامع در انواع رشته‌های بیمه‌ای شرکت بیمه تعاون بوده است.
قابل بیان است که که پیش از این نیز، شرکت بیمه تعاون در راستای حمایت از کسب و کارهایی که در پی پاندمی کرونا تعطیل شده اند، به عنوان تنها بیمه ارائه دهنده خدمات، از کسب و کارهای حوزه پوشاک و صنایع وابسته حمایت کرده که بر اساس آمار ارائه شده در بهمن ۱۳۹۹ نیز، بیشترین خسارت در پی تعطیلی به واسطه پاندمی کرونا به این صنعت از سوی بیمه تعاون پرداخت شده بود.