بوستان پلیس میزبان گردشگران تهرانی  در دهکده تفریحی بهار ایران
بوستان پلیس میزبان گردشگران تهرانی  در دهکده تفریحی بهار ایران
اقتصادوتجارت : شهردار منطقه 4 از برپایی پردیس بزرگ فرهنگی ، ورزشی با عنوان دهکده بهار ایران در ایام نوروز و ماه مبارک رمضان برای گردشگران ، روزه داران و شهروندان تهرانی در بوستان پلیس خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۴ ؛ ” علی اصغر کمالی زاده” با تبریک فرارسیدن نوروز ۱۴۰۲ و نیز رمضان المبارک ۱۴۴۴ و تقارن این ایام خجسته با هم به برنامه هایی که به همین مناسبت در محلات منطقه در حال برگزاری است اشاره کرد و گفت: یکی از برنامه های شاخص نوروز ۱۴۰۲ برپایی دهکده بهار ایران با طراحی و اجرای فعالیت ها و برنامه های جذاب وشاد در زمینه فرهنگی ، هنری ، ورزشی ، سرگرمی و اقوام جهت خدمات رسانی به شهروندان و مسافران نورزوی در بوستان پلیس است که فعالیتهای این دهکده با مشارکت مناطق ۸ و ۱۳ از ۲۹ اسفندماه ۱۴۰۱ آغاز شده و تا ۱۷ فروردین ۱۴۰۲ هرروز برنامه دارد.
 
او در اشاره به فعالیتهای دهکده بهار ایران گفت: در بخش پردیس دهکده بهار ایران ، غرفه های متنوع فرهنگی، هنری، ورزشی و خدمات رسانی اعم از غرفه های اقوام (سوغات،صنایع دستی وپوشاک)، عکاس خانه  ، غرفه های کودک و نوجوان ، غرفه افطاری ساده و سفره افطاری ، غرفه های سلامت و مشاوره ، تفریحات ورزشی متنوع و بازی های بومی-محلی ، شمع سازی ، آموزش سفالگری ، غرفه عفاف و حجاب و …. پذیرای روزه داران ،گردشگران و شهروندان تهرانی است .
 
 شهردار منطقه ۴  همچنین از برپایی گذر ورزشی با ارائه انواع فعالیتهای تفریحی شامل بازیهای بنری ، دارت ، فوتبال دستی ، شوت توپ ، بسکتبال ، ایرهاکی ، استخر توپ ، سرسره بادی و …… در کنار غرفه های فرهنگی خبر داد و افزو: در روزهای یاد شده از ساعت ۱۷ تا ۲۲ منتظر هموطنان عزیز در گذر ورزشی هستیم.
کمالی زاده  با بیان اجرای برنامه های متنوع در استیج فرهنگی و هنری دهکده بهار ایران گفت: هرشب بعد از اذان مغرب استیج دهکده بهار ایران با اجرای برنامه های شاد و متنوع شامل پخش موسیقی ، اجرای سرود و تواشیح ، سخنرانی ، نقالی و پرده خوانی ، برگزاری مسابقات فرهنگی و قرآنی و تجلیل از کودکان روزه اولی و خانواده معزز شهدا برنامه دارد.
 
برگزاری جشن منطقه ای بهار ایران برنامه دیگری بود که کمالی زاده  به تشریح آن پرداخت و گفت: به مناسبت ایام نوروز و ماه مبارک رمضان مراسم جشن دیگری با اجرای نمایش شاد و موزیکال ویژه نوروز و حرکت عروسکهای غول پیکر برای روزه داران ، گردشگران و شهروندان در بوستان نوفل لوشاتو اجرا می شود.
 
شهردار منطقه ۴ در پایان اظهاراتش با اشاره به مشارکت مناطق ۸ و ۱۳ در برپایی دهکده بهار ایران گفت: دهکده بهار ایران در پهنه شرق به میزبانی منطقه ۴ و با مشارکت و حضور مناطق ۸ و ۱۳ برپا شده است . / انتهای خبر