به مناسبت هفته تهران “نگارگذر شمیران” در شمال تهران اکران شد
به مناسبت هفته تهران “نگارگذر شمیران” در شمال تهران اکران شد
شبکه اقتصادوتجارت : نگارگذر شمیران به مناسبت نکوداشت شمیران در هفته تهران در دو نقطه از شمال تهران اکران و به نمایش گذاشته شد.

گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک؛ محمد رضا پارسیان مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه یک با بیان این مطلب اظهار داشت: همزمان با آیین نکوداشت شمیران در هفته تهران نگارگذر شمیران در بلوار رشیدالدین فضل ا… در میدان دانشجو و رفیوژ میانی خیابان شریعتی اکران و به نمایش گذاشته شد.
پارسیان گفت: نگارگذر شمیران با نصب ۶۰ نقاشی و عکس از شمیران بر روی ۳۰ پایه چراغ رفیوژ میانی خیابان شریعتی با تصاویری از استاد حسن نادرعلی یکی از پر سابقه ترین هنرمندان و نقاشان شمیران که آثار بسیاری با موضوع اماکن شمیران خلق و مقام هنرمند برتر تجسمی در حوزه تهران پژوهی را کسب کرده است و همچنین عکس های کنونی از شمیران اثر حمید رضا صادقی هنرمند عکاس خوش ذوق شهرداری منطقه یک از جاذبه های تاریخی و گردشگری منطقه یک به نمایش درآمده است.
وی افزود: نگارگذر دیگر شمیران در بلوار رشیدالدین فضل ا… اکران شده است که بر اساس آن بیش از ۲۰ قاب بنر از اماکن مذهبی، گردشگری، کاخ موزه ها، بوستان ها و همچنین نماد منطقه یک “شمیران نگین تهران” و شعار مدیریت شهری تهران “تهران شهری برای همه” اجرا شده است.
پارسیان تصریح کرد: به مناسبت هفته تهران تعداد ۱۰ بیلبورد پوستر هفته تهران تلفیق شده با اماکن گردشگری منطقه یک طراحی و به صورت نیمه برجسته در ابعاد ۱۰ در ۲ و نیم و ۶ در ۲ متر و ۸۰ متری در معابر اصلی منطقه و شعار مدیریت شهری تهران در ۵۰ نقطه از محلات منطقه یک طراحی و نصب شده است.