به مناسبت سالروز میلاد باسعادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار
به مناسبت سالروز میلاد باسعادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار
اقتصادوتجارت : تبریک مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان به مناسبت سالروز میلاد باسعادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار


بسمه تعالی
پرستاران نماد مهر و محبت و ایثارگری اند

حضرت زینب (س) را تجسم و نماد صبر جمیل نامیده اند که هم تیمارداری بیماران، هم پرستاری فرزندان و هم کاروان داری کاروانی را بر عهده داشت که دچار مصیبت بودند.

نامگذاری روز پرستار در تقارن با ولادت با سعادت حضرت زینب کبری (س) نشانه‌ی قداست، شرافت و شخصیت والای زنان و مردان با همتی است که با الگو و سرمشق قرار دادن آموزه‌های دینی آن بانوی بزرگ اسلام نام خود را در کسوتی شریف رقم زده اند.

امروز پرستاران و کادر سلامت کشورمان از جمله پرستاران و کادر درمان پرتلاش بیمارستان شهید مطهری ذوب آهن اصفهان با تأسی از این الگوی بی‌بدیل، نمونه‌ای از صبر را در مسیر نظام بهداشت و درمان کشور به نمایش گذارده‌اند.

شیوع ویروس منحوس کرونا در جامعه، ارزش وجودی این فرشتگان نجات را بیش از گذشته عیان کرده است و امروز تمام اقشار از مسئولان تا مردم قدردان ایثار و تلاش مدافعان سلامت هستند.

رشادت‌ها و جانفشانی‌های غرورآفرین پرستاران و کادر سلامت در مراقبت از بیماران مبتلا به «کرونا»، تکرار جلوه‌های ایثار و فداکاری است که سالیان قبل در دوران ۸ سال دفاع مقدس دیده‌ایم و این یک افتخار بزرگ برای جامعه سلامت است.

اینجانب به نمایندگی از خانواده بزرگ ذوب‌آهن اصفهان، ضمن ارج نهادن به زحمات و رشادت‌های پرستاران و مدافعان سلامت و ابراز همدردی با خانواده شهدای سلامت، ولادت خجسته و با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار را به پرستاران گرامی به ویژه این قشر دلسوز در بیمارستان شهید مطهری ذوب آهن و خانواده معزز ایشان و سهامداران گرانقدر و همکاران ارزشمندم تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

منصور یزدی‌زاده