به طور جدی در مسیر حرکت به سمت صنعت سبز گام بر می‌داریم
به طور جدی در مسیر حرکت به سمت صنعت سبز گام بر می‌داریم
اقتصادوتجارت : مدیر کل بهداشت، ایمنی و محیط زیست وزارت نفت از پتروشیمی شهید تندگویان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی واموربین الملل پتروشیمی شهید تندگویان، مظاهر انصاری مشاور وزیر و مدیر کل HSE وزارت نفت به همراه هیئت همراه از این شرکت بازدید کرد. در این برنامه که روز سه شنبه ۵ بهمن ماه انجام شد، مدیر پدافند غیر عامل وزارت نفت، با همراهی داوود عمادی مدیر HSE شرکت ملی صنایع پتروشیمی، سید امید شهیدی‌نیا مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی ماهشهر و جمعی از مدیران بهداشت، ایمنی و محیط زیست شرکت ملی صنایع پتروشیمی و سازمان منطقه ویژه در پتروشیمی شهید تندگویان حضور یافته و با مدیرعامل و مسئولین این شرکت دیدار و گفتگو کردند.
در ابتدای این برنامه، قاسمی شهری مدیرعامل شرکت توضیحاتی را در رابطه با روند اجرایی و پیشرفت پروژه‌های زیست محیطی و همچنین برنامه‌ها و اقدامات شرکت در راستای تداوم تولید و کاهش میزان ریسک و خطر در واحدهای عملیاتی مجتمع ارائه کرد.
وی در ادامه با اشاره به شرایط پساب خروجی از شرکت و اقدامات خوب صورت گرفته در راستای کاهش آلاینده‌ها گفت این شرکت به طور جدی در مسیر حرکت به سمت صنعت سبز گام بر می‌دارد.
مدیرعامل پتروشیمی شهید تندگویان همچنین با تاکید بر اهمیت HSE و مدیریت ایمنی فرآیندها نقش آن‌ها را در راستای تداوم تولید، حفظ ایمنی و سلامت کارکنان و تجهیزات و صیانت از محیط زیست بسیار ضروری ارزیابی کرد و توانمندسازی و آموزش همگانی در زمینه‌های مختلف را از برنامه‌های مهم این شرکت عنوان کرد.
در ادامه این برنامه مدیر پدافند غیرعامل وزارت نفت نیز ضمن اظهار رضایت از اقدامات خوب صورت گرفته در این شرکت از تلاش و زحمات کلیه کارکنان تقدیر و تشکر کرد.
مدیرعامل سازمان منطقه ویژه هم طی سخنانی با اشاره به همکاری‌ها و تعاملات فی‌مابین سازمان و پتروشیمی شهید تندگویان، این شرکت را یکی از شرکت‌های همراه و همگام در زمینه اجرای برنامه‌های زیست محیطی و مسئولیت‌های اجتماعی معرفی و بر همکاری گسترده‌تر در این زمینه‌ها تاکید کرد.
قابل ذکر است در این برنامه مهمانان از کارخانه‌های مختلف شرکت بازدید کردند وضمن آشنایی با فرآیند واحدها، از نزدیک در جریان برنامه‌ها و اقدامات زیست محیطی شرکت قرار گرفتند.