به برکت شهدا و با کار جهادی، محله‌به‌محله آباد می‌شود
به برکت شهدا و با کار جهادی، محله‌به‌محله آباد می‌شود
اقتصادوتجارت : شهردار منطقه 12 با تأکید بر کار جهادی در محلات از اجرای ویژه تحول نگهداشت شهر در محله شهید هرندی این منطقه خبر داد.

به گزارش اقتصادوتجارت به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۲، امیر یزدی، شهردار منطقه درباره طرح تحول نگهداشت شهر با محوریت هر محله، یک شهید گفت: ان‌شاءالله به برکت وجود خانواده‌های معزز شهدا، محلات ما چهره آبادتری پیدا خواهد کرد و با توفیق الهی بتوانیم با اجرای این طرح، بهترین خدمات را به مردم شریف و متدین منطقه ارائه دهیم.
یزدی با بیان این مطلب که هم‌اکنون در همه محلات منطقه این طرح در حال اجراست، افزود: در طرح ویژه تحول نگهداشت شهر در محله هرندی نیز طبق برنامه‌های پیش‌بینی‌شده با محوریت «هر محله، یک شهید»، شهرداری منطقه با همکاری گروه‌های جهادی قرارگاه شهید اسدالهی سپاه محمد رسول‌الله (صلی‌الله) کار جهادی را در محور محله شهید هرندی آغاز کرده است.
وی توضیح داد: توفیق آن را داشتیم با دو خانواده شهیدی که در یک کوچه ساکن بودند، دیدار کنیم که از یکی از خانواده‌ها یک مادر بزرگوار و روشندل و از خانواده معظم دیگر، پدری سالمند و گران‌قدر در قید حیات‌اند و به خانه و محله خود برکت می‌بخشند.
شهردار قلب طهران با اشاره به اقدامات انجام‌شده ادامه داد: داخل هر دو خانه که در کوچه شهیدبوربور واقع شده‌اند، بازسازی و بازپیرایی از طریق نقاشی و رنگ‌آمیزی داخل و خارج بنا و کوچه‌های منتهی به این خانه‌ها، همچنین روکش آسفالت معبر، ایمن‌سازی و رفع نم‌دادگی‌ها و ایزوگام پشت‌بام، ایجاد باغچه و فضای سبز در حیاط و بیرون خانه به همراه اهدای برخی تجهیزات بهداشتی صورت گیرد؛ به دنبال آن، برای آنکه این اتفاقات خوب برای دیگر بن‌بست‌ها هم رخ دهد، برخی بن‌بست‌هایی که به همین محور منتهی می‌شد، به همین ترتیب، رنگ‌آمیزی انجام شد.
وی با ابراز خرسندی از بازدید رئیس‌جمهور از محله هرندی افزود: خوشبختانه در این بازدید مبارک نیز شخص رئیس محترم جمهور و هیأت همراه با این دو خانواده معزز دیدار داشتند و پس از آن چند نوبت بازدید، به همراه ارائه خدمات پزشکی و درمانی به این خانواده‌های بزرگوار انجام شد.