بهسازی ۹۰ تقاطع در پهناورترین منطقه پایتخت
بهسازی ۹۰ تقاطع در پهناورترین منطقه پایتخت
اقتصادوتجارت : شهردار منطقه ۴ از اجرای بهسازی ۹۰ تقاطع اصلی و فرعی این منطقه در قالب طرح ۳۶۰ درجه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۴؛ علی اصغر کمالی زاده افزایش خدمات‌رسانی به شهروندان و بهسازی مناظر شهری و درخواست‌های مردمی را از اهداف اجرای این طرح دانست و گفت: با استعانت از خداوند و با عملکردی علمی و دقیق، در خصوص مناسب سازی معابر و فضاهای شهری یک گام رو به جلو عمل خواهیم کرد.
وی افزود: این طرح در یک اقدام ویژه با شناسایی، طراحی، برآورد هزینه و با همکاری حوزه های مرتبط در قالب طرح های ۳۶۰ درجه در نواحی ۹ گانه منطقه و هر ناحیه ۱۰ طرح خدمت در تقاطع های منطقه اجرایی خواهد شد.

شهردار منطقه ۴ خاطرنشان کرد: در این راستا با برنامه ریزی و شناسایی دقیق و کارشناسانه اقداماتی چون لکه گیری آسفالت، بهسازی جداول، مرمت وتعمیر چراغ های راهنمایی، مرمت خط کشی ها، تعمیر و نوسازی مخازن زباله و شناسایی کلونی ها و مراکز تجمع جانوران موذی ، ایمن سازی، مناسب سازی و زیباسازی معابر، پیاده‌رو و پل های عابرپیاده در جهت تسهیل در عبور و مرور شهروندان جزو اولویت‌های کاری در سال جاری قرار دارد.

کمالی زاده در پایان گفت: رسیدگی به مطالبات و خواسته های به حق شهروندان و ایجاد رضایت کامل ایشان از موارد ضروری مدیریت شهری منطقه ۴ است که با طرح ها، عملیات و اقدامات برنامه ریزی شده و علمی قدم به قدم به این مهم نزدیک تر می شویم.