بهسازی و مناسب سازی زمین های روباز شمال شرق تهران
بهسازی و مناسب سازی زمین های روباز شمال شرق تهران
شبکه اقتصادوتجارت : معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه4 تهران از مرمت و بازسازی زمین چمن های مصنوعی خبر داد و گفت: به منظور حفظ سرانه‌های ورزشی منطقه4 ، زمین‌های چمن مصنوعی فرسوده محلات بیست گانه مرمت می‌شوند.

گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۴ تهران ” مهدی پورشاسب” با بیان این مطلب گفت: در بازدید میدانی از محله‌ها ضمن بررسی وضعیت زمین‌های چمن مصنوعی نسبت به شناسایی زمین‌های معیوب و فرسوده اقدام و با اولویت‌بندی مرمت، بازسازی و تجهیز می شوند.
او با اشاره به اینکه برخی از زمین چمن های مصنوعی به دلایلی چون تغییرات آب و هوایی، نزولات جوی و البته سهل‌انگاری برخی شهروندان در نگهداری از اموال عمومی شهر، کارایی خود را از دست داده اند گفت: به همین دلیل مرمت و بازسازی سه زمین چمن مصنوعی شیان به طول حدود ۹۱۵ متر ،میدان قرآن به طول حدود ۱۱۸۰ متر و گلشن به طول حدود ۸۸۴ متر در دستور کارقرار گرفته است.
معاون فنی و عمرانی منطقه۴ افزود: در حال حاضر۱۸ زمین چمن مصنوعی در بوستان‌ها و مجموعه‌های ورزشی محله‌های بیست گانه شمال شرق تهران در اختیار شهروندان این منطقه قرار دارد.
پورشاسب در ادامه به اقدامات بازسازی ورزشگاه ۲۲ بهمن جانبازان و معلولان اشاره کرد و گفت: به منظور رفاه حال جانبازان و معلولان، مناسب سازی معابر اطراف این ورزشگاه به همراه بازسازی سالن بدنسازی و آیینه کاری به پایان رسیده است.