بهره مندي بيش از ۷۰۰ شهروند منطقه ۱۹ از خدمات رايگان مشاوره روانشناسي
بهره مندي بيش از ۷۰۰ شهروند منطقه ۱۹ از خدمات رايگان مشاوره روانشناسي
اقتصادوتجارت : سرپرست معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 19 از بهره مندی بیش از ۷۰۰ شهروند منطقه ۱۹ از خدمات مشاوره رایگان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹، حسین اخگرپور ارتقاي سلامت روان شهروندان و بهبود كيفيت زندگي آن ها را از اهداف مهم ارایه خدمات مشاوره عنوان کرد و گفت: در همین راستا از ابتدای سال تاکنون بیش از ۷۰۰ شهروند منطقه از مشاوره هاي روانشناسي به دو صورت تلفني و حضوري استفاده کرده اند.
او با اشاره به اينكه مشاوره های روانشناسی توسط كارشناس ارشد روانشناسي ( دارای شماره نظام از سازمان نظام روانشناسی) و بصورت کاملا رایگان ارائه مي شود ادامه داد: مشاوره ها در زمينه هاي مختلفی همچون كودك، خانواده، زوج ، استرس و ….صورت مي گيرد و این در حالیست که موضوعات پيش از ازدواج و در مراتب بعدی نیز مسائل خانوادگي، اضطراب و افسردگي بيشترين مراجعات مشاوره را به خود اختصاص داده است.
اخگرپور خاطرنشان کرد: مشاوره هاي تلفني در روزهاي دوشنبه و چهارشنبه از ساعت ۱۶ لغايت ۱۸ و از طريق تماس با شماره ۰۹۳۵۶۶۱۵۳۱۹ و مشاوره هاي حضوري نيز در مركز فراموز ميلاد به نشاني خاني آبادنو، بلوار ميلاد، داخل بوستان ۲۲ بهمن طی روزهاي دوشنبه از ساعت ۱۰ لغايت ۱۴ ارائه مي شود. در همین زمینه نیز شهروندان مي توانند برای هماهنگي بیشتر با شماره ۵۵۵۲۴۸۴۸ تماس بگیرند.