بزرگ‌ترین قرارداد بیمه‌ای بانک‌تجارت با بیمه رازی منعقد شد
بزرگ‌ترین قرارداد بیمه‌ای بانک‌تجارت با بیمه رازی منعقد شد
اقتصادوتجارت : طی مراسمی با حضور دکتر علی جباری- مدیرعامل بیمه رازی و هادی اخلاقی- مدیرعامل بانک تجارت بزرگترین قرارداد بیمه‌ای بانک تجارت با بیمه رازی منعقد شد.

به گزارش اقتصادو تجارت به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل بیمه رازی، تفاهم نامه همکاری شرکت بیمه رازی و بانک تجارت در راستای همکاری‌های هرچه بیش‌تر صنعت بیمه و حوزه مالی و بانکی با حضور دکتر علی جباری- مدیرعامل بیمه رازی و دکتر هادی اخلاقی – مدیرعامل بانک تجارت به امضاء رسید.
در مراسم امضای این تفاهم‌نامه که تاکید بسیاری بر ارائه خدمات به‌روز و متفاوت از سوی دو صنعت بیمه و بانکداری برای مشتریان بزرگ و کوچک دارد، دکتر علی جباری- مدیرعامل بیمه رازی اظهار کرد: امید است امضای تفاهم‌نامه همکاری دو مجموعه بزرگ بانک تجارت و بیمه رازی سرآغازی برای همکاری، هم‌افزایی و خلق ارزش افزوده بین دو صنعت بسیار مهم و تاثیرگذار بیمه و بانک باشد.
او با اشاره به چشم انداز تفاهم‌نامه مذکور خاطرنشان کرد: بررسی فعالیت بانک تجارت نشان از آن دارد که این بانک در توسعه و رشد بازار‌های همسو پیش قدم بوده و در این مسیر با بزرگان هر صنعت و صنف هم پیمان شده است.
مدیرعامل بیمه رازی خاطرنشان کرد: دو مجموعه در کنار یکدیگر می‌توانند در رشد و توسعه صنایع بیمه و بانکداری تاثیر قابل توجهی داشته باشند و از این موارد می‌توان به اجرای هرچه بهتر پروژه‌های کلان و توسعه اقتصادی کشور در راستای ارزش آفرینی اشاره کرد.
جباری با اشاره به دستاوردها و جایگاه قابل توجه بیمه رازی در صنعت بیمه، یادآور شد: بیمه رازی در یکسال اخیر توجه ویژه‌ای به مشتریان نهایی و شبکه فروش خود دارد و در راستای ارائه خدمات به‌روز و متنوع که محلی برای ایجاد تمایز با رقبا است، بسیار نوآورانه عمل کرده است.
او ادامه داد: بیمه رازی در ماه‌های اخیر بسته‌های بیمه‌ای متفاوتی را طراحی و با کمک شبکه فروش خود در سراسر کشور ارائه کرده است و در حال حاضر توانایی آن را دارد تا برای بانک تجارت و مشتریان بزرگ و کوچک آن بسته‌های بیمه‌ای خاص و به‌روزی را طراحی و عرضه کند و این در حالی است که این شرکت برای شرکای تجاری و مشتریان بزرگی همچون بخش‌های دولتی کشور خدمات به‌روزی را ارائه کرده است.
مدیرعامل بیمه رازی با اشاره به عملکرد بیمه رازی همچون برتری در بیمه کشتی بیمه رازی را همراه بسیار خوبی برای مجموعه‌های اقتصادی همچون بانک تجارت دانست و گفت: بیمه رازی در همکاری با بانک تجارت محصولات جدید و خاصی را برای صنعت بیمه و بانکداری طراحی خواهد کرد.
همچنین در این مراسم دکتر هادی اخلاقی- مدیرعامل بانک تجارت، نقاط قوت این تفاهم‌نامه را بسیار ارزشمند دانست و بیان کرد: امضا این تفاهم برآمده از عملکرد و نقاط قوت بیمه رازی است و با توجه به ظرفیت‌های بیمه رازی باید خدمات مناسب و به‌روزی را از بیمه رازی در راستای ارتقاء خود دریافت کنیم.
او یادآور شد: بانک تجارت در پی عملکرد و هدف نهایی خود، به صورت مستقیم و غیرمستقیم در ۵۰ درصد تولید کشور در حوزه‌هایی همچون نفت، پتروشیمی، معدن حضور فعال دارد و بر خود واجب می‌داند تا خدمات به‌روز و مناسبی را به مجموعه شرکت‌های خدماتی و تولیدی در کنار کسب و کارهای کوچک ارائه کند.
اخلاقی با تاکید بر وظیفه ذاتی بانک تجارت ادامه داد: بانک تجارت در پروژه‌های بزرگ کشور حضور دارد و در این مسیر از همراهان و شرکای به‌نام که دارای ظرفیت‌های بسیار مناسبی هستند، استفاده می‌کند و امضای این تفاهم نامه با توجه به قابلیت‌، ظرفیت‌ و عملکرد بیمه رازی صورت می‌گیرد.
مدیرعامل بانک تجارت تصریح کرد: بانک تجارت به دنبال ارائه خدمات به‌روزبه مشتریان خود است و در مسیر پیش‌روی خود از ظرفیت‌های بیمه رازی استفاده حداکثری خواهد شد.