برگزیدگان هفتمین دوره قرعه کشی جشنواره بیمه های زندگی از شهرهای رشت و زنجان برخواستند
برگزیدگان هفتمین دوره قرعه کشی جشنواره بیمه های زندگی از شهرهای رشت و زنجان برخواستند
اقتصادوتجارت : پنج منتخب هفتمین دوره قرعه کشی جشنواره بیمه های زندگی بیمه تعاون از بین هموطنان شهرهای رشت و زنجان برگزیده شدند.

به گزارش اقتصادوتجارت به نقل از روابط عمومی بیمه تعاون، عصر چهارشنبه، سوم آذر ماه، مراسم قرعه کشی هفتمین دوره جشنواره بیمه های زندگی بیمه تعاون برگزار شد.
در این قرعه کشی از میان خریداران بیمه نامه زندگی بیمه تعاون در آبان ماه، ۵ نفر از هموطنان به عنوان برگزیدگان این جشنواره شناخته شدند.
بر این اساس، مژگان پرهیزکار کسانی و حمزه یوسفی پشت مساری از رشت و رسول عزیزخانی از زنجان، سه برنده مچ بند هوشمند و اسمعیل رمضان زاده چافوچائی از رشت و امیرحسین اکبری از زنجان، برندگان ۲ تبلت هوشمند جشنواره آبان ماه بیمه زندگی بیمه تعاون شدند.
جشنواره بزرگ بیمه‌های زندگی بیمه تعاون با نام «‌جایزه لبخند به زندگی» از ابتدای اردیبهشت ماه آغاز شده است و در سه مقطع سه ماهه تا پایان اسفند ماه امسال ادامه خواهد داشت.
این جشنواره دارای سه بخش است که شامل خریداران بیمه نامه بیمه‌های زندگی، نمایندگان شبکه فروش و سازمان فروش و شعب خواهد بود که برای هر یک از این گروه‌ها جوایز و تخفیفات مختلفی در نظر گرفته شده است.
شایان ذکر است که در این جشنواره، شرکت کنندگان براساس میزان سرمایه خریداری کرده بیمه نامه خود و به ازای هر ۵۰ هزار تومان یک امتیاز شرکت در قرعه کشی دریافت خواهند کرد.
قابل توجه است که این جشنواره تا پیش از قرعه کشی آبان ماه، ۳۰ برگزیده داشته که از این بین گیلان با ۱۰ برگزیده؛ اهواز و شیراز با ۴ برگزیده؛ تبریز با ۳ برگزیده و گرگان با ۲ برگزیده بیشترین سهم جوایز را به خود اختصاص داده بودند.
همچنین کرمان، اردبیل، اصفهان، یزد، البرز و زنجان نیز هر کدام با یک برگزیده، دیگر استان هایی بودند که در جشنواره بیمه های زندگی بیمه تعاون موفق به کسب جایزه مچ بند هوشمند و تبلت شدند.