شبکه اقتصادوتجارت : معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 4 تهران از برگزاری کلاس های آموزشی مجازی برای شهروندان خبر داد و گفت: به منظور پیشگیری از ابتلای بیشتر شهروندان به ویروس کرونا کلاس های مجازی و آنلاین نگهداری فضای سبز و گیاهان آپارتمانی برای شهروندان برگزار می شود.

گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۴، “حمیدرضا فرخی” با اعلام این خبر گفت: از آنجا که در شرایط کنونی کرونایی گردهمایی و کلاس های حضوری امکان پذیر نیست، برای پاسخگویی به تقاضا و درخواست های متعدد شهروندان منطقه ۴ کلاس های مختلف با موضوعات آموزش های گل و گیاه از جمله گیاهان آپارتمانی، سبزیکاری، کاکتوس و ساکولنت و درخت و درختچه و … در سطح محلات برگزار می شود.
او موضوع تفکیک زباله و اجرای طرح کاپ در منطقه ۴ را از اولویت های اساسی برشمرد و گفت: به منظور اجرای صحیح طرح کاپ (کاهش پسماند) و آشنایی بیشتر شهروندان با این طرح، کلاس های آموزشی تفکیک زباله های خشک و تر، حفاظت از محیط زیست، تاثیرات آلودگی هوا بر موجودات زنده و …. به صورت مجازی برگزار می شود.
فرخی افزود: در این کلاس های تلاش شده است اطلاعات با نگاه تخصصی و بهره گیری از منابع علمی روز در اختیار شهروندان قرار گرفته و به زبان ساده آموزش ها در اختیارشان قرار گیرد.
معاون خدمات شهری منطقه ۴ در پایان گفت: آرزو می کنیم این بیماری هرچه زودتر در تمام جهان ریشه کن شود و کلاسهای آموزشی منطقه ۴ طبق روال گذشته به صورت حضوری و چهره به چهره برگزار شود.