برگزاری چهارمین گردهمایی گراف دی به صورت حضوری و آنلاین
برگزاری چهارمین گردهمایی گراف دی به صورت حضوری و آنلاین
اقتصادوتجارت : چهارمین گردهمایی گراف دی با شعار” روابط عمومی معتمد و مدیریت مقتدر ” با معرفی مدیران عامل ارتباط گرا ، امروز۲۷ فروردین۱۴۰۱ از ساعت ۱۵ الی ۱۹:۳۰ با همکاری و میزبانی صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزارمی شود.

به گزارش روابط عمومی گراف دی ، این گردهمایی با سخنرانی دکتر وحدت، رییس صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری آغاز می شود و دارای بخش های مخلتف پنل ، گفت و گو و ارایه تجر­بیات است که در بخش پنل موضوع نحوه تعامل روابط عمومی با مدیران ارشد با حضور میهمانان خارجی خانم ماری پولو، مدیرارتباطات اتحادیه بین المللی راه آهن ( UIC ) وآقای نواب فیروزخان ، مدیر روابط عمومی شرکت هارون برادرز ، پاکستان بررسی و مورد تبادل نظر قرار خواهد گرفت.
همچنین موضوع مدیران ارشد، روابط عمومی و استراتژی تعامل این دو بازوی مهم با حضور ، دکتر زارعیان ، دکتر خوانساری معاون وزیر ارتباطات ، قاسم بی نیاز مدیر روابط عمومی انرژی اتمی ، دکتر ببران کارشناس ارتباطات و امیر لعلی مدیر روابط عمومی بانک دی مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت .
بر اساس این خبر در بخش تجربه نیزعلی حکیم جوادی مدیرعامل هلدینگ بهسازان ملت به بررسی تجربه مدیران ارشد ارتباطات در روابط عمومی ها و انتظار از روابط عمومی ها می پردازد و دکترشهاب جوانمردی مدیرعامل هلدینگ فناپ نیز تجربه چگونگی تعامل با روابط عمومی را ارایه می دهد .
در پایان این گردهمایی مدیران ارشد ارتباط گرا معرفی وبه آنها تندیس گراف دی اهدا خواهد شد و به شرکت کننده گان نیز مدرک آموزشی مورد تایید سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ارایه می شود .
گفتنی است چهارمین رویداد گراف دی به‌صورت تعاملی برگزارخواهد شد و همزمان بر بستر آپارات گراف‌دی، و اینستاگرام گراف‌دی و صندوق نوآوری و شکوفایی به نشانی های زیر پخش خواهد شد.
۱- اینستاگرام گراف دی :
www.Instagram.com/graf_day
۲- آپارات گراف دی:
www.aparat.com/graphday/live
۳- آپارات صندوق نوآوری و شکوفایی:
www.aparat.com/SandoghNoavari/live