برگزاری ویژه برنامه های عید لبخند و برادری در محلات منطقه دو تهران
برگزاری ویژه برنامه های عید لبخند و برادری در محلات منطقه دو تهران
اقتصادوتجارت : شهرداری منطقه 2 پایتخت به مناسبت دهه ولایت و امامت ویژه برنامه های عید لبخند و برادری در محلات منطقه برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۲،مهدی صالحی، شهردار منطقه  با اعلام این خبرگفت: جشنواره بزرگ” به عشق علی لبخند بسازیم” با اجرای ۲۴ عنوان برنامه متنوع فرهنگی، مذهبی و آئینی ویژه گرامیداشت دهه ولایت و امامت  پیش بینی و اجرا می شود.
وی ایجاد نشاط اجتماعی و ترویج شعائر دینی و مذهبی را از اهداف این برنامه ها برشمرد و گفت: برگزاری مراسم پرفیض روز عرفه همراه با برپایی موکب و استیج ، برپایی نماز عید سعید قربان و نشست های معرفت افزایی در خصوص روز عرفه و عید قربان با همکاری مساجد ، پایگاه های بسیج  و..  اجرا می شود.
صالحی افزود: به مناسبت عید سعید غدیر خم اجماع بزرگ ” ما برادریم” و اهتزاز  پرچم بزرگ  مزین  به نام مبارک مولی المتقین حضرت علی (ع) و همچنین حرکت کاروان های سیار خودرویی همراه با توزیع گل و شیرینی و پخش  مولودی خوانی از دیگر برنامه های پیش بینی شده است.
به گفته شهردار منطقه دو ، تکریم خانواده های شهید سادات ، غبارروبی و عطر افشانی گلزار شهدای گمنام ، برپایی مسابقات فرهنگی ، ورزشی ، هنری و همچنین جشن بزرگ ولایت و امامت در بوستان نهج البلاغه اجرا می شود.