برگزاری وبینار بررسی ایده های خلاقانه برای نیازهای شهر
برگزاری وبینار بررسی ایده های خلاقانه برای نیازهای شهر
شبکه اقتصادوتجارت : مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر در وبینار ایده های فناورانه برای رفع چالش های شهری حاضر شد. این وبینار به همت پارک علم و فناوری دانشگاه تهران با هدف برقراری ارتباط بین علم و خدمات در شهر برگزار شده بود.

به گزارش امیر حسین رودگر- خبرنگار شبکه اقتصاد و تجارت علی مفاخریان در این وبینار با معرفی و تشریح ظرفیت های موجود در شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر گفت: ظرفیت های فراوانی در این شرکت موجود است که می تواند برای رفع نیاز های ما مورد استفاده قرار بگیرد . مدیریت حیوانات شهری، مشاغل مزاحم، کنترل آلودگی محیط زیستی اعم از آب ، خاک و صدا ، ون کافه ها ، کیوسک ها و دستفروشان تمام مواردی است که با ایده های خلاقانه به شکل بهتری مدیریت خواهد شد. ما امیدواریم با طرح ایده های نو بتوانیم شهر زیست پذیر تر و آباد تری داشته باشیم.
✅وی با تأکید بر لزوم برقراری ارتباط مؤثر با مراکز علمی برای مدیریت بهتر شهر اظهار کرد: فعالیت‌هایی که امروز در شرکت ساماندهی در حال انجام است نتیجه ارتباط مؤثر با مراکز علمی و شرکت‌های دانش‌بنیان است. به طور مثال هوشمندسازی زنده گیری سگ‌ها اقدامی خلاقانه با همکاری شرکت‌های دانش‌بنیان بود که برای اولین در سطح کشور و در تجربه‌ای کم‌سابقه جهانی، انجام شد. همچنین ایجاد سامانه سامان بازار و بهره‌مندی از ظرفیت دست‌فروشان برای ایجاد یک مرکز گردشگری مصداق دیگری از ایده‌های نوآورانه بود که اجرای آن مورد استقبال نهادهای بین‌المللی قرار گرفته و کاندیدای یک جایزه بین‌المللی در همین زمینه شده است.