برگزاری همایش تحکیم و تعالی بنیان خانواده در منطقه ۱۹
برگزاری همایش تحکیم و تعالی بنیان خانواده در منطقه ۱۹
اقتصادوتجارت : همزمان با 25 اردیبهشت (15 می) روز جهانی خانواده همایش تحکیم و تعالی بنیان خانواده با هدف تحقق سیاست های مربوط به استحکام بنیان خانواده و ارائه راهکار برای حل بخشی از مسائل خانواده ها یکشنبه 25 اردیبهشت ساعت11 در سرای محله شریعتی جنوبی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹، مهدی هدایت شهردار منطقه ضمن پاسداشت این روز افزود: خانواده، نهادی است که در همه جوامع از اهمیت اساسی بر خوردار و مناسب ترین نظام برای تأمین نیازهای روحی، معنوی، امنیت و آرامش بشر است.
به گفته این مسئول همایش تحکیم بنیان خانواده با سخنرانی درخصوص اهمیت نهاد خانواده، جمعیت و برپایی نمایشگاه پوستر و عکس نیز با موضوع جمعیت و فرزند آوری همراه است.
او درباره سایر برنامه های تدارک دیده شده به مناسبت این روز به اجرای ویژه برنامه های فرهنگی، آموزشی و هنری درسرای محله خانی آباد جنوبی ناحیه یک اشاره کرد و گفت: طی این برنامه از مسن ترین و جوان ترین زوج منطقه تقدیر خواهد شد.ضمن اینکه گروه سرود و مسابقات فرهنگی در بین شرکت کنندگان برگزار می شود.
هدایت بیان کرد: بوستان بانوان منطقه ۱۹ در این ایام کارگاه های آموزشی، هنری و ایستگاه فروش محصولات دستی برپا می کند و همه روزه به جز ایام تعطیل پذیرای شهروندان هستند.
شهردار منطقه با اشاره به روز پاسداشت زبان فارسی و بزرگداشت حكیم ابوالقاسم فردوسی از اجرای برنامه مشاعره و تقدیر از نخبگان شعر و ادب فارسی منطقه در سرای محله خانی آباد جنوبی خبر داد.