برگزاری نمایشگاه “گذر خلاق” در ایوان انتظار
برگزاری نمایشگاه “گذر خلاق” در ایوان انتظار
اقتصادوتجارت : مسئول کاردان ایستگاه دانشگاه شریف از برپایی نمایشگاه و فروشگاه محصولات شرکت‌های خلاق، خانه‌های خلاق و نوآوری و شرکت‌های دانش‌بنیان در ایوان انتظار خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه؛ مهدی شایسته اصل با اشاره به اینکه نمایشگاه و فروشگاه “گذر خلاق” با ۴۴ غرفه از امروز شنبه ۷ اسفندماه کار خود را در گذرگاه فرهنگی ایوان انتظار میدان حضرت ولی‌عصر (عج) آغاز کرد گفت: شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه حامی جوانان خلاق و مبتکر ایرانی است و آمادگی دارد تا گذرگاه‌های فرهنگی را جهت نمایش و عرضه این توانمندی‌ها در اختیار علاقه‌مندان به تولید محصولات دانش‌بنیان و فناوری‌های خلاق قرار دهد.
وی تصریح کرد: این نمایشگاه باهدف نمایش توانمندی‌های جوانان مبتکر و به‌منظور معرفی و عرضه آخرین دستاوردهای دانش‌بنیان، تا ۱۰ اسفندماه ۱۴۰۰ از ساعت ۱۰ تا ۱۹ پذیرای مسافران شهر زیرزمینی در ایستگاه متروی میدان حضرت ولی‌عصر (عج) است.
شایسته خاطرنشان کرد: برای برپایی این نمایشگاه با همکاری و مشارکت ستاد فناوری‌های نرم و توسعه صنایع خلاق معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، از شرکت‌های خلاق، خانه‌های خلاق و نوآوری و شرکت‌های دانش‌بنیان دعوت به‌عمل‌آمده تا دستاوردهای جدید و خلاقانه خود را در زمینه نرم‌افزار و محصولات مرتبط با آن به علاقه‌مندان عرضه نمایند.