برگزاری مراسم سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی از سوی چادرملو
برگزاری مراسم سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی از سوی چادرملو
اقتصادوتجارت : همزمان با دومین سالگرد شهادت سردار سرافراز اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی مراسم بزرگداشتی از سوی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در مسجد جامع شهرستان بهاباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی چادرملو؛ در این مراسم با شکوه که با حضور جمعی از مردم شريف این شهرستان، امام جمعه و مسئولان محلی برگزار شد، آیت الله اختری رئیس کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین در سخنانی ضمن تشریح جایگاه و نقش سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در مبارزه با داعش و امید بخشی به جبهه مقاومت فلسطین گفت: رمز جاودانگی سردار سلیمانی، فرمانبرداری از ولایت فقیه و تواضع و فروتنی بود که توانست اینگونه بر دلها حکومت کند. وی شجاعت و فرماندهی بی بدلیل شهید سلیمانی در مقابله با دشمنان اسلام و انقلاب را کم نظیر عنوان کرد و افزود: شهید حاج قاسم سلیمانی از فرماندهانی بود که خود در صف مقدم مبارزه حضور می یافت و با از خود گذشتی در راه احقاق حق مظلومین و مقابله با دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب مجاهدت می کرد.
وی گفت: مقامات رژیم صهیونیستی تصور می کردند با به شهادت رساندن حاج قاسم جبهه مقاومت سست و متزلزل خواهد شد غافل از آنکه خون شهید سلیمانی روحی دوباره به مقاومت مردم مظلوم منطقه و به ویژه مسلمانان فلسطین و مبارزین اسلام دمید و آنها را در دفاع از دین و میهن مستحکم‌تر نمود.
براساس همین گزارش در ادامه این مراسم حجت الاسلام مجاهدی، رئیس مرکز اسلامی دوسلدورف آلمان در سخنانی با تجلیل از شهدای مدافع حرم و جبهه مقاومت به ویژه حاج قاسم سلیمانی گفت: از ویژگی های شهید سلیمانی این بود که با وقوف بر مسئولیت فردی بیش از آنکه به دیگران فرمان دهد به وظایف خود عمل می کرد، او با جسارت و شهامت و جهاد با نفس مثال زدنی خود جانش را فدای اسلام کرد و نماد عدالت خواهی جهان بشریت گردید.
حجت الاسلام مجاهدی افزود: شهید سلیمانی جاذبه و دافعه مولی متقیان حضرت علی(ع) را سر لوحه منش خود قرارداده بود و با مظلومان و محرمان با عطوفت و با دشمنان با شدت وحدت برخورد می کرد و بر هم زننده توطئه های دشمنان اسلام بود. به همین دلیل او را به شهادت رساندند.