برگزاری برنامه “سفیران نشاط” ویژه روز جهانی معلولین در متروی تهران
برگزاری برنامه “سفیران نشاط” ویژه روز جهانی معلولین در متروی تهران
اقتصادوتجارت : سرپرست معاونت امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه گفت: به مناسبت فرارسیدن روز جهانی معلولین، ویژه برنامه "سفیران نشاط" به منظور نمایش توانمندی‌های هنرمندان توان‌یاب در ایوان انتظار میدان حضرت ولی‌عصر(عج) برگزار شد.

به گزارش اقتصادوتجارت به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه؛ سید محمد نقیب ضمن گرامیداشت روز جهانی معلولان افزود: جامعه معلولین عزیز بخشی از مسافران شهر زیرزمینی را شامل می‌شوند و شرکت بهره‌برداری متروی تهران همواره تلاش داشته تا شرایط مطلوب و مناسبی را برای رفاه حال این عزیزان در سامانه حمل و نقل متروی تهران فراهم سازد.

وي تصريح كرد: ویژه برنامه “سفیران نشاط” در راستای نشاط و شادابی معلولان عزیز، به همت معاونت امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره‌برداری متروی تهران و با همکاری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و مشارکت کانون سفیران نشاط با حضور جمعی از معلولین و خانواده هایشان برگزار شد.
سرپرست معاونت امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه گفت: در این برنامه کودکان و نوجوانان توان‌یاب با اجرای سرود و همخوانی و نمایش با شعار “خواستن توانستن است، ما نشان می‌دهیم که می‌توانیم” میزبان مسافران شهر زیرزمینی بودند و اجراي آنها مورد استقبال حاضرین در برنامه قرار گرفت.
نقیب ياد آور شد نمایشگاه خیریه اي از هنرهای دستی، شامل سفال، نقاشی و خوشنویسی هنرمندان توان‌یاب در حاشیه برگزاری این برنامه برای مسافران شهر زیر زمینی به نمایش گذاشته شد.