برگزاری آیین پاسداشت پلاک کوبی درختان شمال شرق تهران در هفته تهران
برگزاری آیین پاسداشت پلاک کوبی درختان شمال شرق تهران در هفته تهران
شبکه اقتصادوتجارت : معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۴ از برگزاری ویژه برنامه های هفته تهران خبر داد و گفت: برای نخستین بار آیین پاسداشت پلاک کوبی درختان شمال شرق تهران در هفته تهران برگزار می شود.

گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۴ ، ” حمیدرضا فرخی” با ذکر این خبر و با بیان اینکه “هفته تهران” فرصت مناسبی برای تکمیل زیرساخت های زیست محیطی و پاسداشت تلاشگران این عرصه است، افزود: همزمان با فرا رسیدن ۱۲ مهر ماه و آغاز “هفته تهران” آیین شناسایی و پلاک کوبی درختان کهنسال سطح محلات برگزار می شود.
او افزود: در ادامه “هفته تهران” روز یکشنبه ۱۳ مهر ماه: مراسم پیاده روی و پاکسازی جنگل لویزان با حضور رییس اداره محیط زیست، کارشناسان، دبیران کانون و علاقمندان محیط زیست برگزار می شود.
فرخی با اشاره به برگزاری آیین افتتاح محله سبز در هفته تهران افزود: افتتاح محله سبز در خیابان خواجه عبدالله انصاری از دیگر اقداماتی است که در این هفته پیش بینی شده است.
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۴ تصریح کرد: با توجه به نامگذاری سه شنبه ۱۵ مهر ماه با عنوان “روز بدون خودرو” مراسم دوچرخه سواری برای علاقمندان به محیط زیست نیز برگزار می شود.