برگزاري کارگاه ها و تست های رایگان روانشناسی در شهربانوی بوستان ولایت
برگزاري کارگاه ها و تست های رایگان روانشناسی در شهربانوی بوستان ولایت
اقتصادوتجارت : مجموعه شهربانوی بوستان بزرگ ولایت هر هفته میزبان بانوان شهر تهران در جلسات و کارگاه های رایگان روانشناسی است.

به گزارش اقتصادوتجارت به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹،کمک به تحکیم بنیان خانواده و توانمندسازی بانوان و دختران از اهداف این برنامه است و جلسات و کارگاه های تدارک دیده شده بصورت دو روز در هفته با موضوعات متنوع در زمینه روانشناسی و مشاوره از جمله مشاوره تحصيلي، انتخاب رشته دبيرستان، انتخاب رشته دانشگاه، برنامه ريزي درسي ، مشاوره پيش از ازدواج (موانع و راهكارها)، كنترل خشم، مشاوره فردي، آموزش رفتارهاي جرأت مندانه ( نه گفتن، درخواست كردن/ بيان احساسات و نظرات)، سبك فرزند پروري و آموزش خانواده برگزار می شود.
همچنین در کنار این برنامه که روزهای دوشنبه و پنجشنبه هر هفته از ساعت ۱۵ لغایت ۱۶:۳۰ با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی اجرا می شود، شهروندان می توانند از انواع تست های نقاشي ویژه کودکان ۴ تا ۹ ساله،mmpi (شخصيت شناسي فرم كوتاه و بلند)، آلپورت، هوش هيجانيEQ، رغبت سنج شغلي هالند و تست TAT بزرگسالان بهره مند شوند.
علاقمندان مي توانند به منظور شركت در كارگاه و مشاوره فردي با شماره تلفن ۰۹۰۲۴۲۲۶۵۷۳۷ تماس گرفته و يا با استفاده از لینک https://chat.whatsapp.com/GepPTtz1aT1CvX55PMdiLD وارد كانال بوستان بانوان منطقه ۱۹ شده و از نحوه برگزاري كارگاه ها مطلع شوند.