برپایی نمایشگاه های عکس بصیرت در منطقه ۱۹
برپایی نمایشگاه های عکس بصیرت در منطقه ۱۹
اقتصادوتجارت : همزمان با سالگرد گرامیداشت حماسه 9 دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت، نمایشگاه های عکس بصیرت در محلات منطقه 19 برپا می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹، مهدی هدایت شهردار منطقه گرامیداشت حماسه ۹ دی را فرصتی ارزشمند برای آشنا کردن نسل جدید با ارزش های انقلاب دانست و گفت: در همین راستا ضمن فضاسازی و هویت بخشی به سیمای بصری شهر در میادین معابر اصلی منطقه به مناسبت این روز، نمایشگاه های بصیرت نیز در سراهای محلات منطقه میزبان شهروندان منطقه در ۹ دی خواهند بود.
او ادامه داد: به همین مناسبت برنامه های فرهنگی دیگری نیز در قالب برگزاری مسابقات نقاشی، عکاسی و دلنوشته با موضوع «عشق به ولایت و ائمه» در فضاهای مجازی تدارک دیده شده است. ضمن اینکه کلیپ های مناسبتی این روز با هدف زنده نگه داشتن یاد و خاطره سازی روز عزت، حماسه و شکوه در کانال های مجازی محلات منتشر می شود.
هدایت برگزاري جلسات و نشست هاي روشنگرانه (حلقه هاي صالحين) را از دیگر ویژه برنامه های روز بصیرت و میثاق امت با ولایت اعلام کرد و افزود: این نشست ها با هدف ایجاد بینش و بصیرت افزایی در پايگاه هاي بسيج و كانون هاي مساجد محلات، برگزار می شود.