برپایی میز خدمت در محله گلشن
برپایی میز خدمت در محله گلشن
اقتصادوتجارت : حجت الاسلام و المسلمین" سید محمد آقامیری" عضو شورای اسلامی شهر تهران و "محمدرضا پوریا فر" شهردار منطقه ۴ با حضور در مسجد ائمه اطهار (علیهم السلام) در محله گلشن با شهروندان و نمازگزاران ملاقات کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۴ تهران ” محمدرضا پوریا فر” در این ديدار مردمي که پس از نماز مغرب و عشا برگزار شد، ضمن تشریح پروژ های عمرانی، ترافیکی و فرهنگی منطقه به درخواست های ساکنین پاسخ داد.
شهردار منطقه ۴ بابیان اینکه اجرای طرح نگهداشت در محلات کم برخوردارمنطقه در اولویت قرار دارد افزود: با آغاز طرح تحول نگهداشت شهر، محلات کم برخوردار منطقه در اولویت قرار گرفتند و رفع مشکلات عمرانی، ترافیکی و فرهنگی با همکاری حوزه های مربوطه در دست اجرا است و کاستی ها و کمبودهای موجود در محله های کم برخوردار با اجرای پروژه های کوچک مقیاس جبران خواهد شد.
“آقامیری” عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه علت حضور در مساجد و گفت‌وگو با شهروندان بسیار با اهمیت است افزود:این اقدام با هدف خدمت به مردم انجام می‌شود و قرار است در وهله اول با نیازهای مساجد، سپس مشکلاتی که مردم درباره مسائل شهری، شهرداری و شورا دارند و بعد از آن با درخواست‌های شهری شهروندان آشنا شویم.
گفتنی است در این دیدار همچنین معاونین منطقه ۴، سرکلانتر پایگاه چهارم، ائمه جماعات محله ، فرماندهان بسیج، و شورایاران درمورد حل مشکلات محله گلشن و محله های هم جوار تبادل نظر نمودند.