برپایی غرفه های فروش زمستانه در بوستان بزرگ ولایت
برپایی غرفه های فروش زمستانه در بوستان بزرگ ولایت
اقتصادوتجارت : همزمان با آغاز فصل زمستان، غرفه های فروش ویژه بانوان سرپرست خانوار و بدسرپرست در بوستان بزرگ ولایت برپا شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹، مهدی هدایت شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: این غرفه ها از اول دی به مدت ۲۰ روز در راستای خودکفایی و حمایت از بانوان سرپرست خانوار و توانمندسازی آنان با اختصاص فضایی برای فروش محصولات تولیدی در اختیار زنان سرپرست خانوار کارآفرین و دارای کسب و کار خرد و خانگی جنب قلعه شادی بوستان ولایت دایر شده است.
درهمین راستا نیز ۵۰ باب غرفه به منظور فروش محصولاتی همچون صنایع دستی، پوشاک، انواع خوراکی ها و غذاهای محلی، لوازم تزیینی و… با رعایت پروتکل های بهداشتی ایجاد شده و همه روزه از ساعت ۹ صبح لغایت ۲۱ میزبان شهروندان تهرانی است.
او با بیان اینکه در این بوستان امکان فروش محصولات برای مناطق همجوار نیز فراهم شده است خاطرنشان کرد: بانوان سرپرست خانوار و بدسرپرست متقاضی دریافت غرفه می توانند با مراجعه به اداره امور بانوان و ارائه مدارک مربوطه نسبت به ارائه اطلاعات و ثبت نام اقدام کنند.
شهردار منطقه با اشاره به اهمیت و اولویت اشتغال و درآمد زایی برای بانوان سرپرست خانوار بویژه در شرایط ناشی از شیوع کرونا و تأثیر آن در وضعیت معیشتی این قشر اعلام کرد: درهمین راستا برنامه ریزی ویژه ای به منظور ارتقاء وضعیت معیشتی این بانوان با اختصاص غرفه های اشتغال زایی در مناسبت های مختلف سال با حفظ کرامت انسانی و عدالت اقتصادی، صورت گرفته اس