برپایی غرفه فرهنگی شركت بهره برداري متروی تهران در هفتمین جشنواره ملی اسباب‌ بازی
برپایی غرفه فرهنگی شركت بهره برداري متروی تهران در هفتمین جشنواره ملی اسباب‌ بازی
اقتصادوتجارت : غرفه فرهنگی شركت بهر ه برداري متروي تهران و حومه همزمان با برگزاری هفتمین جشنواره ملی اسباب بازی، در سالن حجاب برپا شد.

به گزارش مديريت ارتباطات و امور بين الملل شركت بهره برداري متروي تهران و حومه، سرپرست معاونت امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره‌برداری متروي تهران و حومه با اعلام خبر برپایی غرفه فرهنگی مترو در این جشنواره گفت: کودکان بخش مهمی از مسافران شهر زیرزمینی را شامل می‌شوند و متروی تهران به عنوان دوستدار کودک با اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی توجه ویژه‌ای به این بخش از مخاطبان خود دارد.
سید محمد نقیب با اشاره به اينكه بستر ذهنی کودکان آماده یادگیری و دریافت مفاهیم فرهنگی است افزود: سعي كرديم پیام‌های خود را با محوریت آموزش شهروندی ویژه کودکان اجرا ‌کنیم.
وي تصريح كرد: هفتمین جشنواره ملی اسباب بازی فرصت مناسبی شد تا با برپایی غرفه و اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی، کودکانی که از این جشنواره بازدید می‌کنند را با مفاهیم فرهنگی مربوط به مترو، مانند رعایت حریم ریلی، احترام به سالمندان و افراد کم‌توان، خرید نکردن از دستفروشان، رعایت حق تقدم و دیگر موارد آشنا کنیم.
سرپرست معاونت امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره‌برداری متروي تهران و حومه افزود: غرفه شركت بهره برداري مترو تهران روز چهارشنبه ۲۴ فروردين ماه با توزیع بسته‌های فرهنگی و اجرای برنامه‌های مختلف مانند نقاشی، مسابقه اجرای هم‌خوانی و سرود با موضوع مترو، نمایش با موضوع آموزش شهروندی و دعوت از چهره‌های محبوب کودکان مانند عمو‌ فتیله‌ای‌ها و ايجاد فضای با نشاط ميزبان شركت كنندگان در اين جشنواره است.
گفتنی است، هفتمین جشنواره ملی اسباب بازی از ۲۴ تا ۲۸ فروردین ماه ۱۴۰۱ و از حدود ساعت ۱۷ تا یک بامداد در سالن حجاب پذیرای علاقمندان به بازدید از این جشنواره و محصولات متنوع آن است.