برنامه‌های فرهنگی متروی تهران ویژه سالروز آزادسازی خرمشهر
برنامه‌های فرهنگی متروی تهران ویژه سالروز آزادسازی خرمشهر
اقتصادوتجارت : هم‌زمان با سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر، ويژه برنامه‌های فرهنگی در ایستگاه‌های منتخب شركت بهره‌برداری متروي تهران و حومه برگزار می‌شود.

به گزارش مديريت ارتباطات و امور بین‌الملل شركت بهره‌برداری متروي تهران و حومه، سرپرست معاونت امور فرهنگی و اجتماعی شركت بهره‌برداری متروي تهران و حومه با اعلام این خبر گفت: فضاسازی محیطی در دو بخش نمایشگاهی و کتیبه‌های فرهنگی به‌منظور گرامیداشت سالروز آزادسازي خرمشهر در مترو اجرا می‌شود. همچنين مسافران شهر زیرزمینی در ایستگاه‌های فردوسی، ارم سبز، تئاتر شهر و میدان شهدا به تماشای نمایشگاه عکس شامل تصاویر مربوط به فتح خرمشهر و حوادث پیرامون آن دعوت می‌شوند.
سيد محمد نقيب ادامه داد: با استفاده از طرح‌های متنوع گرافیکی، کتیبه‌های فرهنگی با موضوع فتح خرمشهر در ایستگاه‌های مترو در معرض نگاه مسافران قرار می‌گیرد.
وي افزود: در این روز گروه‌های سرود و هم‌خوانی با خواندن قطعاتی با مضمون دفاع مقدس و فتح خرمشهر در ایستگاه‌های امام خمینی (ره)، میدان حضرت ولی‌عصر (عج) و تئاتر شهر به اجرای برنامه می‌پردازند. اجرای سرود و هم‌خوانی روز سه‌شنبه سوم خرداد از ساعت ۹ تا ۱۹ خواهد بود.