بررسی و شناخت مشکلات عمده منطقه ۴ با نگاه ویژه به محله های گلشن و شمیران نو
بررسی و شناخت مشکلات عمده منطقه ۴ با نگاه ویژه به محله های گلشن و شمیران نو
اقتصادوتجارت : معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران گفت: با امید به خدای متعال در آینده شاهد اتصال محله شمیران نو به بزرگراه امام علی (ع) خواهیم بود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۴ ، “حسین نظری” معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) گفت: در بازدید سرزده‌ و جلسه ملاقات مردمی شهرداری منطقه ۴ ، خوشبختانه شاهد تکریم ارباب رجوع و رضایت شهروندان عزیز در ملاقات حضوری بودیم که این به نوبه خود جای تشکر دارد.
نظری با ارزیابی مطلوب نتایج حاصله در نشست با مدیران منطقه ۴ اعلام کرد: بحث طرح نگهداشت شهر و شناسایی مشکلات و محل های مزاحمت‌زا برای مردم و ارتقاء سطح خدمت رسانی از موارد مورد تاکید ماست.
او با اشاره به مشکل بن بست بودن محله شمیران نو ابراز امیدواری کرد: طی مذاکره با نهادهای ذیربط انشاالله در آینده شاهد بازگشایی و اتصال محله شمیران نو به بزرگراه امام علی (ع) خواهیم بود.
معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران بازگشایی زیرگذر تقاطع بزرگراه شهید باقری با بزرگراه شهید بابایی را نیز از برنامه های پیش¬رو در آینده نزدیک برشمرد.
نظری با بیان اینکه محله گلشن نیازمند یک ساماندهی کلان می باشد اضافه کرد: این محله که همان محله خاک سفید معروف است نیازمند یک ساماندهی اساسی در حوزه های خدماتی با کاربری های مختلف است که بایستی برنامه ریزی و توجه ویژه به آن داشته باشیم.
معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران در پایان تاکید کرد امیدوارم با برنامه ریزی و سعی و تلاش شبانه روزی همکارانم در شهرداری منطقه ۴ با کسب رضایت مندی شهروندان عزیز و گرامی موجب جلب رضایت الهی باشیم.