با مظاهر فساد و کارشکنی در مسیر توسعه و رشد شرکت مبارزه خواهیم کرد
با مظاهر فساد و کارشکنی در مسیر توسعه و رشد شرکت مبارزه خواهیم کرد
اقتصادوتجارت : مدیرعامل گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی در جریان بازدید از هتل جهانگردی آستارا گفت: مبارزه با مظاهر فساد و کارشکنی در مسیر توسعه شرکت، در دستور کار تیم مدیریتی ما قرار گرفته است.

به گزارش از روابط عمومی گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی، مهدی ذوقی مدیرعامل گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی به همراه فریبا عباسی عضو هیات مدیره و سرپرست معاونت اجرایی، مختار باقری عضو هیات مدیره و کامبیز رنجبر سرپرست معاونت مالی و اداری از هتل جهانگردی‌ آستارا بازدید و به بررسی امکانات هتل پرداخت و از نزدیک در جریان روند فعالیت این مجموعه قرار گرفت.

ذوقی در حاشیه این بازدید اظهار کرد: مبارزه با مظاهر فساد و کارشکنی در مسیر توسعه شرکت، در دستور کار تیم مدیریتی ما قرار گرفته است که این موضوع مورد حمایت و تاکید آقای دکتر ترکی مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری و آقای دکتر رمضانی مدیرعامل هلدینگ هگتا (شرکت رفاه و گردشگری تامین) نیز قرار دارد.

مدیرعامل گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی همچنین بر راه اندازی کافی شاپ و توسعه تالار پذیرایی هتل، ایجاد تور سرعین – آستارا، هم افزایی و کسب درآمد از جاذبه های گردشگری آستارا و رسیدگی به پرسنل سطوح پایین‌تر و کمتر برخوردار در سراسر کشور از طریق اضافه کاری ماهیانه (کارانه) تاکید کرد.

فریبا عباسی عضو هیات مدیره و سرپرست معاونت اجرایی نیز پیشنهاداتی در خصوص توسعه بازار و افزایش تعامل با هتل های همجوار مانند هتل جهانگردی خلخال ارائه داد و گفت: این مجموعه از بهره بردار تحویل گرفته شده و به زنجیره هتلی گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی بازگردانده شد.