با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم کتاب شعر “تکثیر کلمات در باد” رونمایی شد
با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم کتاب شعر “تکثیر کلمات در باد” رونمایی شد
شبکه اقتصادوتجارت : با حضور حمیدرضا مومنی رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و جمعی از معاونین و مدیران این سازمان در حاشیه بیست و پنجمین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه منطقه آزاد قشم از کتاب شعر "تکثیر کلمات در باد" اثر حسرت محمودآبادی رونمایی شد.

گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، کتاب “تکثیر کلمات در باد” اولین کتاب حسرت محمودآبادی در ۸۸ صفحه شامل ۲۰ قطعه مجموعه ای از اشعار اجتماعی است که در قالب شعر نو سروده شده است.
طراحی جلد این کتاب توسط مبینا ایزدیار صورت گرفته و انتشار آن توسط نشر صنوبر انجام و توزیع گردیده است. عمده این آثار به بیان موضوعات اجتماعی و نقش و جایگاه زنان در وضعیت امروز جامعه می پردازند.
حسرت محمودآبادی متولد ۱۳۶۰ در شهرستان گیلانغرب استان کرمانشاه است و ۲۶ سال است که در جزیره زیبای قشم سکونت دارد. این شاعر یکی از اعضای قدیمی و پرسابقه انجمن شعر و کانون شعر قشم است.
براساس این گزارش، کانون شعر قشم یکی از قدیمی ترین مجموعه های هنری و ادبی فعال در منطقه آزاد قشم است که از آبان ماه سال ۱۳۹۲ تشکیل شد و هشت انجمن نمایش، موسیقی، خوشنویسی، شعر و ادب، عکاسان خلیج فارس، قرآن و عترت، هنرهای تجسمی و داستان در آن فعالیت می کنند.