با حضور شهردار منطقه در سایت واکسیناسیون شهید کافی
با حضور شهردار منطقه در سایت واکسیناسیون شهید کافی
اقتصادوتجارت : شهردار منطقه 19 با حضور در سایت واکسیناسیون شهید کافی، از خدمات جهادی و ایثارگرانه مدافعان سلامت تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹، در حاشیه این دیدار که به مناسبت روز پرستار صورت گرفت، شهردار منطقه ضمن قدردانی از مدافعان سلامت، خدمات آنان را در نجات جان انسان ها بسیار ارزشمند و بزرگ و جبران ناپذیر دانست و افزود: با تلاش و ایثار شما عزیزان که در صف مقدم مبارزه با این بیماری بوده اید امروز شاهد روند کاهشی بیماری کرونا هستیم و برنامه ها و فعالیت ها به روال عادی برگشته است.
او با بیان اینکه کار انسان دوستانه مدافعان سلامت با هیچ تقدیری قابل جبران نیست ابراز امیدواری کرد با حضور و تلاش این عزیزان شاهد ریشه کنی کامل این بیماری و برگشت به شرایط عادی زندگی ب
نرگس محسنی رئیس مرکز بهداشت دادوش نیز در دیدار با شهردار منطقه ضمن قدردانی از همکاری شایسته شهرداری این منطقه و سازمان ورزش به جهت در اختیار قراردادن فضا و امکانات لازم برای واکسیناسیون شهروندان که منجر به افزایش ۵ برابری تعداد افراد واکسینه در این مرکز شده است، خواستاراستمرار این همکاری شد.
در این برنامه به پاس زحمات و خدمات مدافعان سلامت، لوح تقدیر به پرستاران، پزشکان و دست اندرکاران واکسیناسیون شهروندان اهدا شد.