با تغییر برخی زیر ساخت ها آینده ای روشن برای بازنشستگان تامین می شود
با تغییر برخی زیر ساخت ها آینده ای روشن برای بازنشستگان تامین می شود
اقتصادوتجارت : حسین عامریان مدیرعامل صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد و هیات همراه پنج شنبه ۲۵ فروردین ماه ضمن حضور در ذوب آهن اصفهان ، با مدیرعامل و تنی چند از دیگر مسئولین این شرکت دیدار و گفتگو نمود و در همین روز در مجموعه فرهنگی شفق ذوب آهن در نشستی با حضور جمعی از بازنشستگان این شرکت و مجتبی احمدی رییس هیات مدیره کانون بازشستگان ذوب آهن اصفهان حضور یافت .

مهندس رخصتی سرپرست مدیریت عامل ذوب آهن در این دیدار ، بازنشستگان این شرکت را از جمله پرتلاش ترین اقشار کشور دانست که در شرایطی سخت و با کمترین امکانات این شرکت را به عنوان اولین واحد فولادی ایران بنا نهادند و صنعت این کشور مدیون آنهاست.
وی افزود : حفظ کرامت و حرمت این بازنشستگان و استفاده از تجربه و دانش گرانبهای آنها همواره مد نظر مسئولین این مجتمع عظیم صنعتی قرار دارد .

سرپرست مدیریت عامل ذوب آهن افزود : این شرکت بدون بهره گیری از یارانه انرژی ، مواد اولیه را با قیمت های جهانی و به سختی تهیه می کند و لذا مقایسه ذوب آهن با سایر واحدهای بزرگ فولادی که از این یارانه برخوردار هستند ، عادلانه نیست .
مهندس رخصتی افزود : متاسفانه با وجود اینکه ذوب آهن اصفهان ، صنایع فولادی مهمی طی دهه های گذشته در کشور ساخته است اما هنگام خصوصی سازی، معادن خود را با تصمیمات مسئولین وقت از دست داده و هم اکنون با چالش هایی مواجه است .
وی اظهار داشت : این شرکت با تلاش فراوان موفق شد در سال گذشته به بالاترین رکورد تولید سالانه خود دست یابد که یکی از عوامل آن، تغییر نگرش در تامین مواد اولیه بود.

مدیرعامل صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد نیز در این دیدار گفت : بخش عمده بازنشستگان این صندوق از اصفهان و دوشرکت ذوب آهن و فولاد مبارکه هستند که رسیدگی به امور آنها اهمیت ویژه ای دارد .
وی افزود : ذوب آهن اصفهان یک شرکت شناخته شده و با عظمت است که نقش آن در اقتصاد کشور بر کسی پوشیده نست .
حسین عامریان ، حفظ حرمت و جایگاه بازنشستگان را بسیار مهم دانست و گفت : این قشر که در صنایع مهم فعالیت های سختی انجام داده اند ، اکنون انتظار حمایت دارند و خدمت به آنها وظیفه ماست .
مدیرعامل صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد ابراز امیدواری کرد که با تمهیدات اندیشیده شده و هماهنگی با واحدهای فولادی ، شرایط رفاهی بازنشستگان این صندوق بهبود یابد .

عامریان در دیدار با بازنشستگان ذوب آهن گفت : هدف مسئولین در صندوق کارکنان فولاد ایجاد آسایش و آرامش برای کسانی است که با دستان توانای خود صنعت این کشور را بچرخش در آورده اند .
مدیر عامل صندوق بازنشستگی کارکنان فولاد با اشاره به اینکه هدف از این دیدار تکریم ، احترام و پاسخگویی به بازنشستگان می باشد گفت : خواسته های بازنشستگان باید سه اصل قانونی بودن ، قابلیت اجرا و همچنین منطقی بودن را باید داشته باشد تا بتوان را به انجام رساند.

وی گفت : تمام تلاش خود را به کار خواهم بست تا با تغییر برخی زیر ساخت ها آینده ای روشن برای این بازنشستگان که سرمایه های صنعت هستند را تامین کنیم .
مجتبی احمدی نیز گفت : بازنشستگان صندوق فولاد کسانی هستند که توانستند با دستان توانای خود این صنعت را به شکوفایی برسانند و هم اکنون نیاز به یاری دارند و این وظیفه مسئولین است که آسایش را برای این قشر فراهم کنند.