بازدید های میدانی زمینه ساز امکان سنجی نیاز شهروندان است
بازدید های میدانی زمینه ساز امکان سنجی نیاز شهروندان است
اقتصادوتجارت : محمد جواد خسروی شهردار منطقه هجده با همراهی معاونین خود و با هدف بررسی وضعیت نگهداشت و شناسایی فرصت های اجرایی و تعیین تکلیف پرونده های املاک و شهرسازی از بوستان ها و املاک شهرداری بازدید میدانی بعمل آورد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۸، محمد جواد خسروی شهردار منطقه با هدف بررسی وضعیت نگهداشت بوستان ها و رسیدگی به این اماکن تفریحی گفت: بوستان های سطح منطقه متعلق به شهروندان است و وظیفه خود می دانیم محل فراغت همشهریان را بررسی و اصلاح کنیم تا قدمی برای شهروندان برداشته باشیم.
خسروی در ادامه بیان کرد: بازدیدهای میدانی، امکان سنجی های لازم را به منظور افزایش سطح خدمات رسانی و امکان تشخیص موقعیت های اجرایی فراهم میکند تا با برنامه ریزی و سنجش اجرای پروژه های عمرانی را به بهترین شکل ممکن در جهت رفاه حال شهروندان در سطح بوستان ها داشته باشیم.
در ادامه شهردار منطقه هجده به منظور بررسی و تعیین تکلیف پرونده های املاک و شهرسازی منطقه، از نواحی ۵ و ۶ بازدید کرد تا پس از بررسی بیشتر تصمیماتی در خصوص املاک مد نظر داشته باشد.
شایان ذکر است در این بازدید میدانی از بوستان شهید محسن انتظاری و پارک جنکلی آزاد شهر در ناحیه ۷ نیز بازدید به عمل آمد و فرصت هایی در راستای احداث و اجرای طرح‌های‌عمرانی شناسایی شد.