بازدید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از ۶ طرح و پروژه عمرانی قشم
بازدید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از ۶ طرح و پروژه عمرانی قشم
شبکه اقتصادوتجارت : رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به همراه جمعی از معاونین و مدیران این سازمان در ادامه بازدیدهای هفتگی خود از طرح ها و پروژه های عمرانی و خدماتی جزیره قشم بازدید کرد.

گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، حمیدرضا مومنی و هیات همراه با هدف بررسی پیشرفت و رسیدگی به مسائل و مشکلات و تسریع و تقویت فعالیت عمرانی بعد از ظهر روز پنجشنبه (۲۲ آبان ماه) در محل این طرح ها و پروژه ها حاضر شده و با مجریان آنها به گفتگو پرداختند.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و معاونین و مدیران این سازمان در مرحله اول بازدیدهای امروز، از دو نقطه پیش بینی شده جهت احداث بازارچه میوه و تره بار در شهر قشم دیدن کرده و پس از بررسی شرایط و نظرات کارشناسان دستورات لازم جهت اجرای سریع تر این طرح ها با هدف ارائه خدمات شایسته به قشموندان را صادر کردند.
بازدید از محل اجرای پروژه احداث پارک ورزشی پردیس خلیج فارس با مساحتی بیش از ۱۱ هکتار در ساحل جنوبی جزیره قشم و نقطه پیش بینی شده جهت احداث ۶ زمین تخصصی برای ورزش تنیس بخش دوم بازدیدهای روز پنجشنبه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم بود. ساخت این پارک توسط منطقه آزاد قشم به منظور کمک به ارتقا سلامت خانواده های قشمی و فرهنگ سازی در حوزه ورزش های همگانی به عنوان یک مسوولیت اجتماعی در دست اجرا است.
مومنی و هیات همراه در ادامه بازدیدها با حضور در روستای دفاری از محل اجرای فاز یک بلوار ورودی و همچنین پیشرفت فعالیت های عمرانی در محوطه پیش بینی شده جهت احداث پارک و زمین ورزشی در روستای دفاری بازدید کرد. بررسی مسیر دسترسی پیست موتور کراس در مجاورت روستای دفاری و اقدامات صورت گرفته جهت آماده سازی این پیست ورزشی برای استفاده علاقه مندان نیز در ادامه مورد بازدید قرار گرفت.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، در بخش پایانی بازدیدهای خود به بررسی مراحل ساخت، ساماندهی و بهره برداری از اسکله صیادی دوحه با هدف ارتقا خدمات به ساکنان و گردشگران و همچنین زیباسازی منظر شهری پرداخت. اسکله صیادی دوحه یکی از مراکز صید و عرضه آبزیان در شهر قشم است که صیادان، فروشندگان و خریداران زیادی به آن تردد دارند و با هدف ایجاد فضای خدماتی و رفاهی برای شهروندان، پیش بینی هایی جهت طراحی و احداث فروشگاه های محصولات دریایی و مجموعه های خدماتی و تفریحی در پس کرانه محله دوحه صورت گرفته است.