بازدید از محله دولتخواه و بررسی موضوعات و مطالبات این محله
بازدید از محله دولتخواه و بررسی موضوعات و مطالبات این محله
شبکه اقتصادوتجارت : مشکلات و مطالبات محله دولتخواه طی نشستی با حضور معاون فرماندار تهران و جمعی از مقامات و مسئولین پایتخت در مسجد علی بن موسی الرضا (ع) بررسی شد.

گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹، در این نشست که سردار سادات حسینی معاون قرارگاه ثارالله، حسین سروری معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری تهران، مالک حسینی رئیس سازمان خدمات اجتماعی تهران و علی توکلی شهردار منطقه ۱۹حضور داشتند در خصوص مهمترین مسائل و نیازهای محله دولتخواه بحث و گفت و گو شد.
در این نشست همچنین سرهنگ احمد یوسف پور فرمانده ناحیه ابوذر، منصوری فرمانده کلانتری ۱۵۲، جعفر شایگان رئیس کمیته امداد جنوب تهران و مرتضی آقا محمدی رابط شورایاری منطقه ۱۹ و دبیر و شورایاران محله دولتخواه نیز حاضر شدند و به طرح و بررسی مهمترین مسائل محله از جمله رسیدگی به وضعیت کوره پزخانه ها و آسیب های اجتماعی موجود در آن ها، رفع مشکل آسفالت معابر دولتخواه، تأمین سرانه های فضای سبز، فرهنگی، ورزشی و اجتماعی پرداختند.
پس از این نشست نیز مسئولین از معابر شهرک دولتخواه از جمله خیابان های پاییزان، پیروز، خیابان ۱۲ متری و کوره های اطراف شهرک بازدید کردند.
براساس این گزارش به منظور تسریع در رسیدگی و رفع موضوعات مطرح شده، نشست دیگری در فرمانداری تهران برگزار و برنامه ریزی و تقسیم وظایف در قالب تشکیل کارگروه هایی به ریاست فرمانداری و با عضویت مسئولین حوزه های مرتبط انجام می شود. درهمین راستا هریک از کارگروه ها موظف به بررسی و رفع مشکلات در قالب سه پروسه زمانی کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت خواهند بود.