ایمن سازی و مناسب سازی ۱۸ هزار مترمربع از معابر منطقه
ایمن سازی و مناسب سازی ۱۸ هزار مترمربع از معابر منطقه
اقتصادوتجارت : شهردار منطقه 4 از ایمن سازی، مناسب سازی و مرمت 18 هزار مترمربع از معابر در هشت ماه گذشته خبر داد و گفت: با انجام این عملیات امنیت و رضایت بیشتر شهروندان را شاهد هستیم.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۴، “محمدرضا پوریافر” با اشاره به تداوم ارائه خدمات به شهروندان در این باره گفت: به منظور تسهیل در رفت و آمد شهروندان و ایمنی رانندگان و وسایل نقلیه براساس وظایف محوله معاونت حمل و نقل و ترافیک منطقه، اقدامات مناسب سازی متعددی از جمله ترمیم دریچه، نهر، آسفالت و مرمت علائم ترافیکی در سطح منطقه اجرایی شد.
او افزود: گفتنی است خشکه چینی، نصب سرعتگاه های لاستیکی، اصلاح هندسی و … از دیگر اقدامات این عملیات هشت ماهه بود.
پوریافر با اشاره به جزییات این اقدامات گفت: این عملیات در معابری همچون جشنواره، شیان، طجرلو، فرجام، حیدرخانی و …. اجرایی شد.
شهردار منطقه ۴ در ادامه گفت: شناسایی گره های ترافیکی و جلوگیری از تراکم وسایل نقلیه، ساماندهی توقف خودروها در حاشیه مراکز تجاری و آموزشی، ساماندهی عملیات های عمرانی در معابر بزرگراهی و محلی، تامین امنیت رفت و آمد شهروندان به ویژه کودکان در زمان عبور از عرض معابر و ایمن سازی معابر منتهی به مهدکودکها و مراکز آموزشی و … از دیگر اقدامات انجام گرفته در این عملیات است.
پوریافر در پایان گفت: امید است با چنین عملیات ها و اقدامات سازنده ای بتوانیم در کنار رضایت و سلامت بیشتر شهروندان، ترافیک کمتری را در شهر شاهد باشیم.