اولین دوره مسابقات بزرگ مجازی کاراته دختران پایتخت(بخش کاتا)
اولین دوره مسابقات بزرگ مجازی کاراته دختران پایتخت(بخش کاتا)
شبکه اقتصادوتجارت : به مناسبت روز جهانی کاراته اولین دوره مسابقات بزرگ مجازی کاراته دختران پایتخت( بخش کاتا) ویژه دو رده سنی خردسالان متولدین ( ۱۳۸۸ لغایت ۱۳۹۱ ) و نونهالان متولدین (۱۳۸۵ لغایت ۱۳۸۷) در قلب طهران برگزار می‌شود.
▫️همچنین فیلم برداری می بایست در فضای باشگاه ورزشی و یا منزل اعم از داخل منزل، پارکینگ، حیاط و پشت بام با رعایت و توجه به اصول ایمنی انجام پذیرد و دوربین تلفن همراه نیز باید به صورت افقی قرار داده شود و از دوربین پشت تلفن جهت فیلم برداری استفاده شود.
▫️گفتنی است هرگونه تغییر در فیلم اعم از تدوین و مونتاژ، باعث حذف بازیکن از مسابقات خواهد شد و هیچ شخصی به غیر از شرکت کننده نباید در فیلم دیده شود.
▫️از نظر صوتی می‌بایست تنها صدای ورزشکار به دور از سایر اصوات نظیر: موزیک، تلویزیون، سایر افراد و… در فیلم شنیده شود.
▫️اجرای کاتا می‌بایست با لباس کامل کاراته و برای بانوان با حفظ حجاب اسلامی باشد و لباسی غیر از لباس کاراته و استفاده از زیور آلات موجب رد کاتا می شود و اجرای کاتا بدون عینک، کفش، جوراب، پاپوش و… انجام شود.
▫️لازم به ذکر است اجرای کاتا می بایست مطابق با قوانین از “ری” شروع شود و با “ری” به پایان برسد و اسم کاتا باید کاملا رسا و مشخص باشد و اسم کاتا تایپ شده در موقع بارگزاری فیلم باید با اسم و فیلم کاتا ارسالی یکی باشد و شخص کاتارو قبل از شروع کاتا خود را با ذکر نام و نام خانوادگی، نام منطقه معرفی نماید.
▫️شخص کاتارو کلیپ تهیه شده از خود را به کانال ورزش منطقه ۱۲ به نشانی tarbiatbadani12@ ارسال کند./خبرطهرون