اولویت بندی برنامه های منطقه ۱۶ بر اساس مطالبات شهروندان در سال ۱۴۰۰
اولویت بندی برنامه های منطقه ۱۶ بر اساس مطالبات شهروندان در سال ۱۴۰۰
اقتصادوتجارت : سید مرتضی روحانی شهردار منطقه 16، با توجه به اولویت های شهرداری منطقه در بودجه سال ۱۴۰1 گفت: بودجه سال آینده باید در راستای تامین بخشی از دغدغه های مردم و شهروندان محلات نه گانه حرکت کند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۶، وی به بودجه به عنوان یکی از مهمترین ابزار سازمان در راستای عملیاتی شدن برنامه های سال آتی تاکید کرد و گفت: مدیریت هزینه ها و اجرایی شدن پروژه های اولویت دار می تواند نشاط را برای شهروندان محلات نه گانه به ارمغان بیاورد.

شهردار منطقه به نقش و جایگاه مهم مدیریت شهری در تدوین بودجه اشاره کرد و بیان داشت: در تدوین بودجه باید همراهی با مشکلات شهروندان در اولویت برنامه ها باشد، پیشنهادات بودجه منطقه در بخش های پروژه های جدید و پروژه های توسعه محله ای مستمر و غیر مستمر بالغ بر ۱۷۱ میلیارد تومان در راستای توجه به نیازهای اساسی محلات و مطالبات مردمی پیش بینی شده است که پیشرفت قابل توجهی نسبت به سال گذشته داشته و در حوزه های فنی و عمران، حمل و نقل و ترافیک، خدمات شهری و اجتماعی و فرهنگی و .. اجرایی می شود.

روحانی خاطر نشان کرد: مرمت و بازسازی در مساجد محلات نه گانه و حرم شهدای گمنام بوستان بهمن، تجهیز زمین بازی کودکان در محلات نازی آباد و …، ایجاد روشنایی بوستان های محلات خزانه و شهرک بعثت و …،راه اندازی کتابخانه کودک در علی آباد شمالی، اصلاح هندسی و آرام سازی و مناسب سازی محلات یاخچی آباد-باغ آذری و نازی آباد و …، ایجاد کوچه دوستی، بهسازی فضاهای بی دفاع شهری و تجهیز و راه اندازی پایگاه های خدمات اجتماعی در بوستان میثاق محله باغ آذری ، اجرای طرح های ترافیکی ، عملیات های عمرانی ، ایجاد فضاهای ورزشی و فرهنگی از جمله مطالبات و اولویت های شهروندان است که برای سال آتی پیش بینی آن صورت گرفته است.