شبکه اقتصادوتجارت : معاون اجتماعی وفرهنگی منطقه۲ گفت:به مناسبت "هفته ملی و روز جهانی کودک، بسته هدیه آموزشی و بهداشتی به کودکان بستری در بیمارستان حضرت رسول(ص)اهدا شد.

گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۲ یوسف مزارعی،معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه دو با اشاره به برگزاری بیش از ۲۰ ویژه برنامه ی اجتماعی، فرهنگی، هنری-ادبی به مناسبت “هفته ملی و روز جهانی کودک” گفت:ویژه برنامه های هفته ملی کودک باشعار” تهران شهری برای همه ی کودکان” و مطابق با برنامه عملیاتی محله ی دوستدار کودک، بارعایت پروتکل های بهداشتی و حفظ حرمت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) در محلات منطقه اجرا می شود.
وی افزود:برگزاری مسابقات آموزشی مجازی با رویکردهای فرهنگی، زیست محیطی و آموزه های دینی ،اجرای تئاتر موزیکال در سینمای اختصاصی کودک و خانواده محله بهرود ، ضبط قصه های کودکانه باموضوع کرونا در کتابخانه اختصاصی کودک محله شریف وانتشار در فضای مجازی و تهیه نماهنگ گردشگری مجازی از اماکن گردشگری برای کودکان و شهروندان منطقه از جمله این برنامه ها است.
مزارعی به برگزاری جلسه مشترک با مشاور نوجوان و شهردار مدرسه به منظور اخذ نظرات و پیشنهادات برای بهبود مشکلات شهری از دیدگاه کودکان اشاره کردو افزود: اهداء لوح تقدیر به همراه هدایا به ۳۰ نفر از شهرداران مدارس و دانش آموزان هنرمندمنطقه از طریق” پیک چرخ ” از دیگر اقدامات روزجهانی کودک در این منطقه است.
به گفته معاون شهردار منطقه۲ همزمان با هفته جهانی کودک نمایش خیابانی با موضوع آموزش پیشگیری از کرونا در میادین و معابر پرتردد سطح منطقه اجراشد .