اهداف و برنامه‌های شرکت‌های گروه مالی کارآفرین بررسی شد
اهداف و برنامه‌های شرکت‌های گروه مالی کارآفرین بررسی شد
شبکه اقتصادوتجارت : در جلسه‌ای با حضور مدیران ارشد بانک کارآفرین و مدیران عامل شرکت‌های لیزینگ، سرمایه‌گذاری، صرافی و کارگزاری کارآفرین، اهداف و برنامه‌های این شرکت‌ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی بانک کارآفرین، در این جلسه که روز سه‌شنبه ۲۹ مهر ماه برگزار شد، گزارشی از عملکرد و برنامه‌های جاری، میان‌مدت و بلندمدت شرکت‌ها ارائه شد و همچنین در خصوص بودجه سال آتی این شرکت‌ها تصمیماتی گرفته شد.

آمار و گزارش‌های ارائه شده در این جلسه، رشد سود خالص شرکت صرافی معادل ۴۴۵ درصد، شرکت سرمایه‌گذاری معادل ۲۹۲۵ درصد و شرکت کارگزاری معادل ۵۷۹ درصد بوده است. همچنین عملکرد شش ماهه شرکت‌های گروه مالی کارآفرین نسبت به دوره مشابه سال قبل ۷۹۵ درصد رشد داشته است.
اهداف و برنامه‌های شرکت‌های گروه مالی کارآفرین بررسی شد
بر اساس این گزارش، با توجه به عملکرد مثبت شرکت‌های گروه مالی کارآفرین، بودجه شرکت‌ها برای دوره شش‌ماهه دوم بازنگری شد. توسعه همکاری شرکت‌ها با بانک در راستای بهره‌گیری بیشتر از پتانسیل‌های موجود، توسعه بهره‌گیری از دانش مدیریت ریسک و مدیریت دانش در تصمیم‌سازی‌ها و تصمیم‌گیری‌ها، تقویت سیستم آموزش و ارتقای سطح دانش کارکنان و توسعه همکاری‌های گروه مالی جهت خلق زنجیره ارزش، از برنامه‌های دیگری بود که در این جلسه به استماع حاضران رسید.
اهداف و برنامه‌های شرکت‌های گروه مالی کارآفرین بررسی شد
در این جلسه حسب دستور دکتر محمدرضا فرزین مدیرعامل بانک کارآفرین، مقرر شد شرکت‌های گروه مالی کارآفرین به صورت دوره‌ای نسبت به ارائه محصول مشترک با بانک اقدام نموده و با استناد به برنامه استراتژیک بانک، در جهت قرار گرفتن در رتبه‌های اول صنعت بانکداری برنامه‌ریزی کنند.
همچنین نحوه همکاری شرکت‌ها با بانک جهت تحقق اهداف برنامه دوساله ۱۴۰۰-۱۳۹۹ و ارائه موثر خدمات بانکداری شرکتی و تامین مالی، مورد تاکید حاضران قرار گرفت.