اقتصادوتجارت : مدیرعامل پتروشیمی لردگان از اهداء بیش از دومیلیارد ریال تجهیزات پزشکی و رایانه‌ای به مرکز جامع سلامت روستای منارجان و مشارکت در ساخت ۶ خانه‌ مددجویان کمیته امداد بخش فلارد توسط این شرکت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی لردگان، محسن محمودی این اقدامات را در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی این شرکت در مناطق همجوار این پتروشیمی عنوان کرد.
وی افزود: کاشت هزار نهال و بذر بلوط و توسعه فضای سبز و محافظت از درخت بلوط در بخش فلارد، کمک در راستای عمران وآبادانی روستاهای اطراف و ساخت چندین پل در سطح روستاها، ارسال نیتروژن مایع به صورت ماهیانه جهت مصارف درمانی، همکاری با سازمان‌ها و هلال احمر در خصوص خدمات امداد جاده‌ای در زمان کرونا از دیگر اقدامات این شرکت بوده است.
به گفته مدیرعامل پتروشیمی لردگان ، تهیه وتوزیع مواد گندزدا ازجمله آب ژاول به مقدار ۷۵هزارلیتر دربین روستاها، ادارات، سازمانها، ارگانهای شهرستانهای لردگان، خانمیرزا و شهرستانهای استان، گندزدایی و محلول‌پاشی روستاهای همجوار، توزیع ۲۰ هزار ماسک و الکل ضدعفونی کننده دربین برخی مدارس، ادارات و سازمان‌های منطقه و شهرستان و تحویل دستگاههای پالس اکسمتری به گروههای جهادی و شبکه بهداشت شهرستان لردگان را برای خدمت رسانی به مردم انجام داده است.
محمودی خاطر نشان کرد:مشارکت در ساخت مدرسه در بخش فلارد در آینده نزدیک از دیگر فعالیت‌های این شرکت در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی خواهد بود.