انتصاب سرپرست مدیریت فناوری اطلاعات
انتصاب سرپرست مدیریت فناوری اطلاعات
اقتصادوتجارت : آئین تکریم و معارفه مدیریت فناوری اطلاعات شرکت بیمه ملت، ظهر امرو با حضور علیرضا یزدان‌دوست، مدیرعامل بیمه ملت، محمد مهدی بهشتی‌نژاد، نایب رئیس هیئت مدیره، حسن پولادی، معاون برنامه‌ریزی و نوآوری و وحید قربانی، مدیر روابط عمومی در ساختمان مرکزی این شرکت واقع در ساختمان کالج برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بیمه ملت، آئین تکریم و معارفه مدیریت فناوری اطلاعات شرکت بیمه ملت، ظهر امرو با حضور علیرضا یزدان‌دوست، مدیرعامل بیمه ملت، محمد مهدی بهشتی‌نژاد، نایب رئیس هیئت مدیره، حسن پولادی، معاون برنامه‌ریزی و نوآوری و وحید قربانی، مدیر روابط عمومی در ساختمان مرکزی این شرکت واقع در ساختمان کالج برگزار شد.

یزدان‌دوست مدیرعامل شرکت بیمه ملت در این مراسم، با تاکید بر اهمیت به روز بودن فناوری اطلاعات در صنعت بیمه، اظهار داشت: بی‌تردید در هزاره سوم و در عصر ارتباطات روز به روز تکنولوژی و اطلاعات به موازات هم پیچیده‌تر و کامل‌تر می‌شود و بر همین اساس باید از همه ابزارها برای به روز بودن استفاده شود.

وی همچنین ضمن قدردانی از مدیران پیشین حوزه فناوری اطلاعات شرکت بیمه ملت بر استفاده از نقاط قوت و تجربیات پیشین تاکید کرد و در عین حال خواستار رفع نواقص و معایب موجود در این حوزه شد.

محمد مهدی بهشتی‌‌نژاد نایب رئیس هیئت مدیره نیز طی سخنانی کوتاه ضمن قدردانی از سرپرستی پیشین فناوری اطلاعات گفت: قطعا باید رو به جلو حرکت کرد و میدان رقابت را در عرصه بیمه خالی نگذاشت.

وی افزود: تلاش مدیران ارشد شرکت بیمه ملت بر حمایت از فناوری است، استفاده درست از تکنولوژی می‌تواند یک مجموعه را در رسیدن به هدف نهایی یاری رساند و دوستان در این حوزه عمده تلاش خود را بر این مسئله معطوف کنند.

مسعود رحیمیان سرپرست جدید مدیریت فناوری اطلاعات دارای مدرک دکتری در رشته DBA است که ریاست هیئت مدیره شرکت شرکت خدمات مدیریتی پویا فرین، مدیر سامانه ۵۵۵ همراه اول و مدیر کلی مکالمات بین الملل همراه اول در دبی را در کارنامه کاری خود دارد.