امروز پتروشیمی نوری مجموعه‌ای کاملا موفق و بلوغ یافته در اکثر ابعاد است
امروز پتروشیمی نوری مجموعه‌ای کاملا موفق و بلوغ یافته در اکثر ابعاد است
اقتصادوتجارت : مدیرعامل گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس امروز با حضور در مجتمع پتروشیمی نوری از مراحل انجام عملیات تعمیرات اضطراری شرکت پتروشیمی نوری بازدید کرد.

به گزارش اقتصادوتجارت به نقل از روابط عمومی پتروشیمی نوری، مدیرعامل گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس و هیات همراه، در بازدیدی چندساعته، با حضور در سایت فرایندی و واحدهای مورد تعمیر مجتمع پتروشیمی نوری، ضمن ستایش تلاش بی‌وقفه کارکنان این شرکت در انجام ایمن و هر چه بهتر فعالیت‌ها، از نزدیک در جریان دقیق مراحل انجام کار قرار گرفتند.
در حاشیه این بازدید و در نشستی صمیمانه مدیرعامل پتروشیمی نوری ضمن بیان خیرمقدم، کلیاتی از فعالیت‌های صورت گرفته در تعمیرات در حال انجام را ارائه کرد و گفت: مقدمات و متریال لازم برای انجام بهینه و سریع این تعمیرات، بصورت کامل از قبل پیش بینی شده بود و جزو برنامه‌های پیشگیرانه شرکت برای رفع مشکلات برخی از واحدهای فرایندی به شمار می‌آمد.
تقی صانعی، موفقیت‌آمیز و بدون حادثه بودن تعمیرات و اتمام آن طبق برنامه زمانبندی شده را مدیون تلاش‌های شبانه روز و متعهدانه همکاران خود در همه‌ قسمت‌ها دانست.
در ادامه مدیرعامل گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس ضمن قدردانی از تلاش‌های صورت گرفته در این مدت، شرکت پتروشیمی نوری را مجموعه‌ای برجسته، موفق و کاملا بلوغ یافته در اکثر ابعاد برشمرد و خاطر نشان کرد: متفاوت بودن این مجموعه برای هر بازدید کننده، از بدو ورود به شرکت کاملا محسوس و تحسین برانگیز است.
جعفر ربیعی، توانمندی مدیران و کارکنان نوری در حل مسائل در زمان کوتاه و به نحو کامل را یکی از برجسته‌ترین خصوصیات ارزشمند این مجموعه برشمرد و افزود: انجام تعمیرات بدون کمترین مشکل، در شرایطی که کشور در فصل زمستان بیشترین وابستگی را به ما در تامین گاز و همچنین سوخت نیروگاه‌های برقی خود دارد، نشان از درایت، دوراندیشی و انسجام بین کلیه‌ اعضای این مجموعه دارد.
مدیرعامل گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس در ادامه با اشاره به پیشرفت چشمگیر پتروشیمی نوری در سیستمی کردن فعالیت‌ها و ورود به تحول دیجیتال نیز گفت: امروز به صراحت می‌توان گفت که پتروشیمی نوری چه در گروه خلیج فارس و چه در مجموعه بزرگ صنعت یکی از پیشتازان این عرصه به شمار می‌آید که می‌تواند تجربیات خود را به عنوان یک الگو و نمونه برتر در اختیار سایر شرکت‌های داخلی و حتی بین المللی قرار دهد.
وی در پایان همبستگی، اتحاد و یکدلی موجود در بین شرکت‌های گروه خلیج فارس را یکی از ارزشمندترین دارایی‌های این مجموعه بزرگ برشمرد و اظهار امیدواری کرد: این روابط صمیمانه و تعاملات سرشار از همبستگی و اتحاد، برای همیشه در بین اعضای این خانواده بزرگ و موفق، پایدار باشد.
شایان ذکر است در ابتدای این نشست، همایون صمد زاده رئیس تعمیرات شرکت پتروشیمی نوری گزارش جامعی از مهم‌ترین فعالیت‌های صورت گرفته درطی این تعمیرات را ارائه داد.