اقدام مسئولانه پالایشگاه نفت تهران در جوامع همجوار/ امضای تفاهم نامه همکاری پالایشگاه تهران با کمیته امداد استان تهران
اقدام مسئولانه پالایشگاه نفت تهران در جوامع همجوار/ امضای تفاهم نامه همکاری پالایشگاه تهران با کمیته امداد استان تهران
اقتصادوتجارت : در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی شرکتی و به منظور توسعه اشتغال نیازمندان در محدوده فعالیت شرکت مذکور، تفاهم نامه همکاری بین کمیته امداد امام خمینی(ره) استان تهران و شرکت پالایش نفت تهران امضا شد.

هدف از امضا این تفاهم نامه کمک به توانمندسازی و اشتغال پایدار نیازمندان تحت پوشش کمیته امداد امام (ره) در جوامع همجوار پالایشگاه (محدوده بخش کهریزک و باقر شهر) می باشد که با کمک اعتباری شرکت و در قالب اعطای وام قرض الحسنه از طریق صندوق قرض الحسنه امداد ولایت کمیته امداد به طرح های اشتغال و کارآفرینی نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد امام(ره) در محدوده جوامع همجوار صورت می گیرد.

ازنکات قابل توجه این تفاهم نامه می توان به امکان خرید هدایای فرهنگی از مجریان طرح های اشتغال و تولید کننده صنایع دستی کمیته امداد مستقر در جوامع همجوار و همچنین تهیه یا دوخت لباس کار با رعایت استانداردهای لازم و مطابق نمونه های مورد تایید پالایشگاه است.

بنا بر توافقات صورت گرفته زمان اجرای این تفاهم نامه از تیر ماه سال جاری آغاز و به مدت یک سال ادامه خواهد داشت که در صورت توافق قابل تمدید خواهد بود. همچنین در صورت اثر بخشی و رضایت طرفین از اجرای آن، رقم مساعدت پالایشگاه پس از درخواست کمیته امداد و تصویب پالایشگاه در قالب الحاقیه قابل افزایش خواهد بود .