اقدامات انجام شده در مجتمع فولاد غدیر نی ریز مثبت و سازنده است
اقدامات انجام شده در مجتمع فولاد غدیر نی ریز مثبت و سازنده است
اقتصادوتجارت : محسن مصطفی پور مدیرعامل مجتمع فولاد غدیر نی ریز در دیدار با استاندار فارس ضمن ارایه گزارشی از فعالیت های شرکت به تشریح اقدامات جاری و پروژه های در حال انجام و آتی شرکت پرداخت و با اظهار اینکه تمام کوشش و همت مدیران مجتمع بهره برداری زودتر از پروژه ها ، ایجاد و افزایش اشتغال پایدار و رفع کمبودها در منطقه هست گفت که در همین راستا امیدوارم به فضل خدا در پایان خردادماه سال آینده کارخانه فولادسازی را به بهره برداری برسانیم و همچنین ساخت کارخانه گندله سازی را سرعت بخشیده ایم .

به گزارش اقتصادوتجارت به نقل از روابط عمومی مجتمع فولاد غدیر نی ریز ؛ مصطفی پور افزود: ما خود را متعهد میدانیم که در کنار توسعه صنعتی حتماً پیوست زیست محیطی و مسوولیت های اجتماعی را به طور دقیق تبیین و اجرا نماییم.

مصطفی پور در ادامه با اشاره به پروژه های جانبی در حال انجام شرکت همچون تصفیه فاضلاب صنعتی ، بررسی خطوط انتقال آب ، طرح بازیابی پساب شهر نیر ریز و همچنین ساخت مجتمع فرهنگی ، ورزشی و آموزشی شهید سلیمانی نی ریز با سرمایه گذاری مجتمع فولاد نیز اشاره کرد و گفت ما در مجموعه خود را متعهد میدانیم که در کنار توسعه صنعتی حتماً پیوست زیست محیطی و مسوولیت های اجتماعی را به طور دقیق تبیین و اجرا نماییم .

دکتر ایمانیه استاندار فارس نیز در این دیدار با قدردانی از تلاش های صورت گرفته اظهار داشتند اساساً وجود کارخانه فولاد در این منطقه در راستای توسعه زیرساختی و رشد اقتصادی بوده است که امیدواریم در این زمینه توجه ویژه ای به تسریع پروژه ها و رسیدگی به نیازهای منطقه و مردم شود . استاندار فارس با اعلام اینکه از اقدامات شرکت حمایت قاطع خواهیم کرد فرمود هر کجا لازم باشد استانداری با تمام ظرفیت در جهت تسریع و تسهیل امور ورود خواهد کرد .

در پایان این دیدار مصطفی پور از استاندار محترم فارس دعوت نمود تا بازدیدی از مجتمع فولاد غدیر نی ریز داشته باشند که با دستور استاندار مقرر گردید در برنامه های جاری ایشان قرار گرفته که این بازدید صورت پذیرد.