افزایش گارانتی محصولات ایران خودرو به سه سال با ۶۰ هزار کیلومتر پیمایش
افزایش گارانتی محصولات ایران خودرو به سه سال با ۶۰ هزار کیلومتر پیمایش
اقتصادوتجارت : مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو از افزایش گارانتی محصولات این گروه صنعتی، به سه سال و پیمایش ۶۰ هزار کیلومتر طبق دستور رییس جمهوری خبر داد.

ایکوپرس- دکتر مهدی خطیبی، گروه صنعتی ایران خودرو را خودروساز پیشگام کشور در اجرای بند دوم فرمان هفتم از هشت فرمان رییس جمهوری دانست و گفت: از ابتدای سال ۱۴۰۱ که مزین به نام «تولید، دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین» است، گارانتی تمامی محصولات این گروه صنعتی، از دو سال و ۴۰ هزار کیلومتر پیمایش، به سه سال و ۶۰ هزار کیلومتر پیمایش افزایش یافته است.
وی با بیان این که عزم ایران خودرو بر اجرای تمامی بندهای ابلاغی از سوی رییس جمهوری محترم متمرکز شده، تاکید کرد: از امسال نظارت‌های کیفی در زنجیره تامین ایران‌خودرو با حساسیت بالایی صورت خواهد گرفت و طبق دستور ابلاغی، از قطعات با کیفیت پایین در خطوط تولید استفاده نخواهد شد.
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو تصریح کرد: در صدد هستیم، با افزایش کیفیت محصولات، رهبری معظم، حضرت امام خامنه‌ای نیز دیگر دغدغه‌ای از سوی ایران‌خودرو برای عرضه محصول باکیفیت و رضایتمندی مشتریان نداشته باشند.

وی بر برنامه‌ریزی دقیق در مسیر ارایه محصول و خدمات شایسته به هموطنان تاکید کرد و گفت: شبکه تامین و مجموعه کارکنان ایران خودرو به دنبال ارایه محصول با کیفیت و ایمن به مشتریان عزیز هستند.