افزایش امنیت و نشاط در جامعه  از اهداف مشترک ناجا ومدیریت شهری است
افزایش امنیت و نشاط در جامعه  از اهداف مشترک ناجا ومدیریت شهری است
شبکه اقتصادوتجارت : شهردار منطقه 2  گفت:  ایجاد امید در بین شهروندان و افزایش ایمنی، امنیت انتظامی و اجتماعی مبحث بسیارقابل اهمیتی است که  با تعامل و همکاری بین بخشی مدیریت شهری و نیروی انتظامی می توانیم  درمسیر تحقق آن حرکت کنیم .

گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۲ ، حسن رحمانی،شهردار منطقه۲ در نشستی که به مناسبت هفته نیروی انتظامی و ارج نهادن بر زحمات نیروی انتظامی  با حضور  سرکلانتر دوم فاتب،پلیس راهور،روسای  کلانتری و رئیس یگان حفاظت منطقه     برگزارشد  ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی و تقدیر از تلاش سبز قامتان نظم و امنیت ، يکي از مصاديق مهم خدمت به مردم را هديه کردن امنيت به جامعه عنوان کرد و افزود: امنیت یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین نیاز‌های جامعه است  و افزایش ایمنی ،امنیت انتظامی و اجتماعی از مصادیق بسیار قابل اهمیتی است که امنیت روانی  درجامعه را موجب می شود.
وی افزود: ایجاد امید بین شهروندان و ارتقای امنیت،آرامش ، آسایش و نشاط  در راستای افزایش رضایت مندی شهروندان  از اهداف مشترک ناجا و شهرداری تهران است.
رحمانی  با اشاره به اینکه  شعار ” تهران شهری برای همه”، مصداقی برای تحقق مشارکت اجتماعی است،گفت: همه  نهادهای اجرایی در کنار هم می توانیم در شرایطی که مدیریت یکپارچه شهری وجود ندارد ،با تقویت مشارکت و هم افزایی مدیریت یکپارچه محلی را اجرا و اتفاقات  مثبتی را موجب شویم که ماحصل  این تعامل افزایش رضایتمندی شهروندان است.
رحمانی درادامه  وجود میزان قابل توجهی از شبکه بزرگراه  ها و شهرک هایی همچمون اسلام آباد را از ویژگی های خاص منطقه ۲ برشمرد و گفت: با توجه به شرایط و ویژگی های منطقه ،امید می رود با همراهی نیروی انتظامی در راستای اجرای احکام حقوقی و صیانت از حقوق شهروندان تلاش کنیم و با حذف فضاهای آسیب خیز ،مشکلات اجتماعی را مرتفع کنیم.