افتتاح هایپر کلینیک گل و گیاه در هشتمین خطه پایتخت
افتتاح هایپر کلینیک گل و گیاه در هشتمین خطه پایتخت
شبکه اقتصادوتجارت : شهردار منطقه۸ از افتتاح نخستین مرکز تخصصی و دائمی تولید و پخش گل و گیاه زینتی در محله تهرانپارس خبر داد. ‎

گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۸، مهناز استقامتی شهردار منطقه در خصوص افتتاح و راه اندازی هایپر کلینیک گل و گیاه و کافی شاپ ایوار، گفت: این مجموعه نخستین مرکز تخصصی و دائمی تولید و پخش گل و گیاه زینتی در منطقه۸ است که در محله تهرانپارس افتتاح خواهد شد.

?شهردار منطقه۸ ادامه داد: افزایش سرانه فضای سبز و بهسازی سیما و منظر شهری در اولویت فعالیت های ما قرار دارد. به همین سبب راه اندازی هایپر کلینیک گل و گیاه، با فضایی متنوع چون فروشگاه گل و گیاه، کافی شاپ و فضای سنتی و آرام و زیبا، می تواند فضایی مناسب برای ایجاد پاتوقی محله‌ای باشد.
?در این مرکز، خدماتی چون دوره‌های آموزشی رایگان گلكاری، تكثير و نگهداری گياهان آپارتمانی می شود همچنین خدماتی چون تولید و پخش گل‌های آپارتمانی، انواع کاکتوس، تراریوم، گیاهان آبزی و آکواریومی، ماهیان زینتی به شهروندان ارائه می‌شود.
?هایپر گل و گیاه با مساحت ۸۰۰ متر مربع راه اندازی شده که شامل یک ساختمان دوطبقه با مساحت ۴۰۰ متر مربع، فروشگاه گل و گیاه، کافی شاپ، حیاط سنتی و آبنما است که در محله تهرانپارس، ابتدای بلوار پروین، جنب بوستان آب راه اندازی شده است.