اعطای لوح سپاس ” مدیر برتر روابط عمومی ” به مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن
اعطای لوح سپاس ” مدیر برتر روابط عمومی ” به مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن
اقتصادوتجارت : سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی، هفدهمین گام خود را در روز ۲۶ دی ماه در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برداشت.

هوشمند سفیدی دبیرکل سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی با عنوان به این مطلب، اظهار داشت: در این دوره سمپوزیوم، شاهد ارائه ۸ مقاله علمی برگزیده توسط استادانی از ایران، بلژیک، امریکا، روسیه، ترکیه، اسلوونی و فنلاند با موضوع کلی ” روابط عمومی پساکرونا؛ تغییرات و نتایج خواهیم بود و علاوه بر آن، دو کارگاه آموزشی با عناوین ” نحوه تهیه و نگارش پیوست ارتباطی ” و ” کاربردهای ویکی پدیا در روابط عمومی ” در روز دوشنبه ۲۰ دی ماه برگزار شد و در نهایت، محورهای اصلی نشست های علمی – تخصصی با عنوان بیانیه تهران انتشار یافت و در اختیار روابط عمومی ها در سطح جهان قرار گرفت.

وی افزود: همکار اصلی ما در این رویداد، “انجمن بین المللی روابط عمومی” است، اما علاوه بر این نهاد، این گردهمایی علمی با مشارکت حدود ۱۵۰ ارگان دولتی، غیردولتی، برندها و تعاونی برگزار خواهد شد.

سفیدی از برگزاری هجدهمین “جشنواره برترین های روابط عمومی ایران” به عنوان یکی از بخش های مهم این رویداد یاد کرد و گفت: در این راستا، روابط عمومی های برتر در فعالیت های ارتباطات الکترونیکی و مجازی، مدیریت راهبردی، اطلاع رسانی، ارتباطات رسانه ای، ارتباطات مردمی و تکریم ارباب رجوع، روابط عمومی کسب و کار، برنامه ریزی ارتباطی، مطالعات ارتباطی و افکار عمومی و مدیریت بحران معرفی خواهند شد، همچنین در قالب این جشنواره، مدیران ارشد ارتباط گستر، و روابط عمومی های برتر را در موضوعات مذکور و در دو سطح استانی و ملی معرفی کرده و از آنها تقدیر کنیم و شش نشان ویژه را به شش روابط عمومی برتر کشور تقدیم خواهیم کرد.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد که گام هفدهم این رویداد بتواند افق های جدیدی را پیش روی دست اندرکاران هنر هشتم قرار دهد و به تحولات جدیدتری در حوزه های نظری و علمی روابط عمومی در جهان و ایران دامن بزند.

در این دوره لوح سپاس ” مدیر برتر روابط عمومی ” به سید مصطفی فخری بافقی مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن برای توفیقات موثر در دوران مدیریت روابط عمومی،طراحی نظام ارتباطی شایسته و اهتمام در توسعه کمی و کیفی فعالیت های روابط عمومی اعطا شد.

همچنین روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی توانست لوح سپاس ” روابط عمومی برتر ” را به دلیل رعایت استاندارد های حرفه ای ( علمی – صنفی ) و مدیریت راهبردی روابط عمومی ،خلاقیت در کار و داشتن کیفیت و کمیت مناسب فعالیت ها در موضوع مطالعات ارتباطی و افکار عمومی کسب نماید.

خاطرنشان می سازد هفدهمین دوره این رویداد روز یکشنبه ۲۶ دی ماه به شکل حضوری با رعایت پروتکل های بهداشتی در تالار خواجه نصیر مرکز همایش های صدا و سیما برگزار شد.

در این رویداد، دکتر صولت مرتضوی معاون اجرایی رئیس جمهوری اسلامی ایران، دکتر حسین مهری مدیر عامل بانک صنعت و معدن و دکتر علی دارابی قائم مقام وزیر گردشگری، صنایع دستی و میراث فرهنگی سخنرانی کردند.

همچنین روسای “انجمن بین المللی روابط عمومی” و “انجمن جهانی هم اندیشی روابط عمومی” به ترتیب در مراسم افتتاحیه و اختتامیه سخنرانی نمودند.