×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۷ آذر - ۱۳۹۹  
true
true
استقرار عوامل خدمات شهری شهرداری منطقه ۴ در سطح معابر طی شبانه روز گذشته/کاهش چشمگیر آبگرفتگی ها در معابر منطقه ۴ تهران

گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۴ ، “حمیدرضا فرخی” با اعلام این خبر و با بیان اینکه از روز جمعه ۳۰ آبان شهرداری منطقه ۴ با تمام امکانات موجود اعم از نیروی انسانی و تجهیزات مورد نیاز در آماده باش کامل به سر می برد، افزود: علی رغم شدت یافتن باران طی ۲۴ ساعت گذشته و پیش بینی افزایش میزان باران و احتمال بارش برف در ارتفاعات شمال شرق تهران، تمهیدات لازم در خصوص رفع مشکلات احتمالی، پیش بینی و تا کاهش میزان بارندگی ها ادامه دارد.
او با اشاره به آماده باش سایت های برف روبی منطقه ۴ افزود: به منظور جلوگیری از غافلگیری احتمالی در زمان بارش برف، ۱۰ سایت برف روبی محدوده منطقه ۴ به تجهیزات کامل برف روبی تجهیز و در آماده باش قرار دارند.
فرخی در ادامه از تجهیز مخازن ویژه شن در سطح معابر گفت: از ابتدای پاییز حدود ۳۰۰ مخزن زرد رنگ به شن های مخصوص برف روبی تجهیز شده است تا در موقع بارندگی و با مشارکت شهروندان نسبت به پاکسازی معابر و مقابل منازل شهروندان اقدام شود.
معاون خدمات شهری شهرداری منطقه ۴ یکی از مهمترین عوامل آبگرفتگی در سطح معابر را تخلیه زباله، نخاله و لوازم غیر ضروری توسط شهروندان عنوان کرد و گفت: لازم است شهروندان در این خصوص همکاری بیشتری با مدیریت شهری داشته باشند تا شاهد آبگرفتگی در سطح معابر نباشیم.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

true